عافیت
نشریه الکترونیکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبدبسم رب الشهداء و الصدیقین

وحدت کلمه و حضور خود را در صحنه حفظ کنید و یاد امام و انقلاب را زنده نگه دارید . مقام معظم رهبری

دهه مبارک فجر یادآور همه رشادت ها، ایثارگری ها و فهم و بصیرت ملتی بزرگ است که با انفاس قدسیه حضرت امام خمینی (ره) در دنیای امروز منشاء تحولی شدند که آثار و برکات آن همچون زلال جویباران جاری گشته و آزادیخواهان و شیفتگان این طریق مقدس از آن جرعه نوشی می کنند . دهه فجر ، دهه ماندگار در تاریخ پرفراز و نشیب و ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین باورمان و روزهای اوج پیروزی انقلاب اسلامی است که در بهمن 1357 با ایثارخون شهدا و مجاهدتهای کم نظیر آحاد مردم نجیب ما شکل گرفته است.

تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعاً تا     

قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهد داشت.


انقلابی که رساترین فریاد تاریخ انقلابات ،یعنی امام امت خمینی کبیر(ره) آن را هدایت ورهبری کرد.  اکنون در سالی که با بینش مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی نام گذاری شده است و در جهت خلق حماسه سیاسی دیگر ، ما خدمتگزاران عرصه بهداشت و درمان شهرستان میبد  نیز همرنگ و همدل و با اخلاصی آکنده از شور عشق الهی در تداوم راه خونبار شهدای والامقام  به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امت بپاخاسته اسلامی ایران ، با تاسی از مقتدای خویش حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای به پاس سی و پنجمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه فرخنده فجر، مشتاقانه همگام با مردم با حضوری منسجم و موثر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و بار دیگر به مستکبرین عالم اعلام می کنیم که بر حراست و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده و دشمنان بی هویت و سرگردان این انقلاب الهی را به خاک مذلت خواهیم نشاند .

 


                                 

 

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : سه شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۲ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه چهاردهم بهمن ۱۳۹۲

 

طی برگزاری دو جلسه آموزشی کادر پرستاری ، مامایی و پزشکان بیمارستان میبد چگونگی مراقبت در بیماری های ارتوپدی را فرا گرفتند . به گزارش وب دا یزد به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد دکتر دهقانی – متخصص ارتوپدی برای شرکت کنندگان در این دوره مباحث آموزشی را پیرامون مراقبت در بیماران ارتوپدی ارائه کردند . لازم به ذکر است این دوره به همت واحد آموزش برگزارشده و دارای پودمان آموزشی است .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه دهم بهمن ۱۳۹۲

کارگاه آموزشی روشهای پیشگیری اولیه از اعتیاد با همکاری بسیج جامعه پزشکی ، ناحیه مقاومت بسیج ، نیروی انتظامی و اداره بهزیستی شهرستان میبد در سالن آمفی تئاتر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) برگزار شد .

به گزارش وب دا یزد به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد این کارگاه با هدف رویکرد جدید در مورد پیشگیری از اعتیاد و در طی سه کارگاه فرزند پروری، مهارتهای زندگی ارتباط موثر و آموزش پیشگیری از اعتیاد از طریق شناخت انواع مواد مخدر اجرا و بر ارتقاء سطح آگاهی عمومی خصوصا" افراد در معرض خطر تاکید شد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : یکشنبه ششم بهمن ۱۳۹۲

کارگاه آموزشی احیاء نوزاد جهت گروه مشمولین پرستاری ، مامایی و پزشکان بیمارستان در تاریخ های 5 و 6 بهمن ماه  برگزار گردید . به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در این کارگاه که به همت واحد آموزش برگزار شد شرکت کنندگان به صورت تئوری و کار عملی بر روی مانکن نوزاد مباحث آموزشی را فرا گرفتند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مجروحین این حادثه که در بیمارستان شهریار تهران بستری شده بودند شب گذشته با شش دستگاه آمبولانس به شهرستان میبد منتقل و در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بستری گردیدند. وضعیت عمومی مجروحین خوب است و تحت نظر پزشکان مراحل درمان را طی می کنند . لازم به ذکر است  فرماندار میبد در ساعات اولیه صبح با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از مجروحین  در جریان روند درمان ایشان قرار گرفتند .


ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

بر اساس حکم ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد دکتر ناصر آقایی متخصص بیهوشی بعنوان سرپرست بیمارستان امام جعفر صادق (ع) منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد در حکم انتصاب سرپرست بیمارستان امام جعفر صادق (ع) از ایشان خواسته شده تا توانمند سازی کارکنان بویژه کارکنان تخصصی ، اصلاح فرایند سرانه درآمد و هزینه تخت با استفاده از سازوکارهای مدیریتی و اجرای حسابداری تعهدی و واگذاری فرایند خدمات پشتیبانی به بخش خصوصی ، همراهی با مسئولین شهری و نگهداری و حفظ سرمایه های انسانی خیرین در دستور کار قرار گیرد.

همچنین در این حکم از خدمات دکتر مریم السادات نیلچیان سرپرست سابق بیمارستان قدردانی شده استارسال توسط مدیر وبلاگ

با پیگیری های صورت گرفته از سوی مسئولین بیمارستان و موافقت معاون محترم مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان و رئیس اداره امور پروانه های  وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با افزایش بخشهای  جراحی مغز و اعصاب ،POST CCU  و قلب ، عفونی ، دیالیز ، ICU جراحی  بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد موافقت به عمل آمد .به گزارش روابط عمومی بیمارستان با اجرایی شدن این مصوبه در آینده نزدیک تعداد تخت مصوب بیمارستان افزایش خواهد یافت و تعداد 12 بخش جدید در حال احداث توسط خیرین محترم به بهره برداری خواهد رسید  . این موفقیت را به مردم شریف میبد  به ویژه خیرین عرصه بهداشت و درمان شهرستان میبد تبریک می گوییم .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد در نظر دارد ، تعدادی از فارغ التحصیلان مقاطع مختلف تحصیلی را از طریق آزمون و به صورت قراردادی جهت مشاغل خدماتی ، نگهبانی ، سرایداری و بهداشتی درمانی به کارگیری نماید . لذا متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ 92/3/28 به سایت  اینترنتی دانشگاه به آدرس  WWW. SSU.ac.ir مراجعه  نمایند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : شنبه بیست و یکم بهمن ۱۳۹۱

به مناسبت دهه مبارک فجر اردوی یک روزه کویر نوردی خانوادگی با حضور جمعی از  پرسنل بیمارستان و به همت شورای فرهنگی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد و بسیج جامعه پزشکی شهرستان در محل حاجی آباد رستاق برگزار شد .به گزارش روابط عمومی بیمارستان از دیگر برنامه های جنبی این اردو برگزاری مراسم زیارت عاشورا و مسابقه نقاشی جهت فرزندان پرسنل بود .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه نوزدهم بهمن ۱۳۹۱

به همت شورای فرهنگی بیمارستان به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر یک دوره مسابقه حفظ قرآن کریم در بین پرسنل برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی بیمارستان  این دوره مسابقه در دو بخش حفظ و تجوید در بین تعدادی از پرسنل بیمارستان و با حضور کارشناسان مربوطه در محل نمازخانه بیمارستان برگزار شد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : چهارشنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۱

به نام خدا

انقلاب اصیل ماجلوه ای از نهضت پر عظمت حضرت رسول ا… (ص ) است .

امام خمینی(ره)

فرارسیدن ایام فرخنده دهه ی مبارک فجر، دهه ی پیروزی ، دهه ی رسیدن به اوج بلندی وقدرت ، دهه ی نجات از ظلمت واستثمار برعاشقان ولایت و ولایتمداری مبارک باد . سی وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حالی فرا می‌رسد که ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار جهانی و منطقه‌ای قرار دارد و به کانون توجه اندیشمندان، صاحب نظران و ملل ستم دیده برای الگوگیری تبدیل شده است. اثرات قابل تأملی که انقلاب اسلامی در مناسبات بین‌المللی بر جای گذاشته حاصل وحدت، اتحاد و همبستگی ملت و مسئولین است که دشمن تلاش می‌کند این اکسیر کارآمد نظام را به تفرقه و اختلاف مبدل کند.لذا اگر بخواهیم دستاوردهای انقلاب اسلامی در جهان گسترش و تداوم داشته باشد نیازمند حفظ وحدت هستیم که این مهم بااطاعت و پيروي از ولی امر مسلمين حضرت آيت ا... خامنه اي بدست می‌آید. امروز آرزوی ديرينه  امام خمينی (ره)که صدور معنوی انقلاب اسلامی بود به تحقق نشسته است و آزادگان جهان با الهام از انقلاب اسلامی،استکبار جهانی،صهيونيسم و ايادی مزدورشان را در سرتاسر عالم به چالش کشانده اند و تناقض رفتارهای مدعيان دروغين دموکراسی و حقوق بشر را آشکار ساخته اند.

لذا ضمن دعوت پرشور از عموم ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن  به ویژه تلاشگران عرصه بهداشت و درمان شهرستان میبد خواسته می شود تا با درک حساسيت و شرايط جهانی و در آستانه انتخابات رياست جمهوری همصدا با دریای مواج ملت همچون گذشته  در راهپیمایی بزرگ این روز  به صورت گسترده شركت نموده و پیام این ملت بزرگ را درحمایت همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی به گوش ملت های مستضعف ومستکبرین جهان اعلام و باعث خواری و خفت بيش از بيش دشمنان انقلاب اسلامي و قوت قلب مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب باشند.


       بیمارستان امام جعفر صادق (ع)  ، نظام پزشکی و بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبدارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به منظور محکوم نمودن اهانت اخیر ایادی استکبار جهانی به ساحت مقدس حضرت رسول اکرم (ص) مراسم تکریم و گرامیداشت پیامبر اعظم (ص) در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد برگزار گردید

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد  میبد در این مراسم که به همت بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد برگزار شد پس از اقامه نماز جماعت یکی از کارشناسان سیاسی در خصوص اخلاق حسنه پیامبر گرامی اسلام و برنامه ریزی پنهان و آشکار استکبار جهانی و ایادی صهیونیسم بین الملل علیه دین مبین اسلام سخنرانی نمود در پایان این مراسم حاضران که از بخش های مختلف بهداشت ودرمان شهرستان بودند ساخت و تولید فیلم اهانت آمیز به رسول گرامی اسلام را محکوم نمودندارسال توسط مدیر وبلاگ

پيرو اعلام دستور العمل مهارتهاي مراقبت و رفتار با كودكان در مراكز بهداشتي درماني به عنوان يكي از مصاديق دومين جشنواره حاكميت باليني ، كارگاه آموزشي مربوطه جهت كليه رده ها و رسته هاي شاغل در مراكز بهداشتي شهرستان و بيمارستان در سالن آمفي تئاتر بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد برگزار شد .به گزارش روابط عمومي بيمارستان اين كارگاه كه داراي پودمان آموزشي نيز بود با سخنراني خانم دكتر خلاصه زاده متخصص روانپزشكي و استاديار دانشگاه و خانم دكتر نصيريان و با حضور جمعي از پرسنل بيمارستان و مراكز بهداشتي برگزار گرديد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۱

با حضور كارشناسان امور بيمارستاني دانشگاه و مسئولين بيمارستان هاي شهيد سيد مصطفي خميني طبس ، ضيائي اردكان و امام جعفر صادق (ع) ميبد جلسه برنامه زمانبندي دومين جشنواره كشوري حاكميت باليني در بيمارستان ميبد برگزار گرديد . به گزارش روابط عمومي بيمارستان در اين جلسه خانم سعادت كارشناس امور بيمارستاني دانشگاه  با بيان اينكه 15 مهر ماه  آخرين تاريخ خود ارزيابي بيمارستانها و ارسال به دانشگاه است به شرح برنامه زمانبندي دومين جشنواره حاكميت باليني و نحوه امتياز دهي و خود ارزيابي بيمارستانها اشاره نمودند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : چهارشنبه بیست و پنجم مرداد ۱۳۹۱

پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه سنجش پوكي استخوان در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد شروع به کار کرد .

 با استفاده از اين آزمون ساده و فقط در عرض چند دقیقه , بدون آمادگی و تزریق می توانید نسبت به تشخیص قطعی پوکی استخوان خود اقدام نمایید .انجام این آزمون برای تمامی خانم های یائسه و برای تمام افراد مسن توصیه می شود .

ساعات پذیرش : ساعت 8 تا 14

شماره تماس 7753044 و 7753045-0352ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : شنبه دهم تیر ۱۳۹۱

 

به لطف خداوند و با همت پزشکان و کادر درمانی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) خانمی 31   که در منزل دچار خونریزی بسیار شدید شده بود و در ساعت 40/6 صبح به اتاق زایمان بیمارستان مراجعه کرده بود از مرگ نجات یافت . به گزارش روابط عمومی بیمارستان پس از انجام اقدامات اورژانسی توسط کادر اتاق زایمان بیمار توسط پزشک متخصص ویزیت که به علت افت ضربان قلب جنین و خونریزی شدید مادر به اتاق عمل انتقال یافت . در اتاق عمل نوزاد با آب کار یک متولد و اقدامات احیاء توسط تیم بیهوشی و زنان انجام شده و به nicu انتقال یافت .  مادر نیز پس از دریافت چند واحد خون در بخش ویژه تحت مراقبت قرار گرفت .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه هشتم تیر ۱۳۹۱
 

همزمان با اعیاد شعبانیه و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز با حضور ریاست بیمارستان از جانبازان شاغل در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با اهداء لوح تقدیر شد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه یکم خرداد ۱۳۹۱

مردی 35 ساله كه در اثر بريدگي با اره برقي در ناحيه يك سوم فوقاني ساق به يك سوم مياني آن دچار زخم بسيار وسيع  و قطع استخوان و شريانها ، وريدها و اعصاب ساق  پا گرديده  و بعلت خونريزي شديد در شوك بود پس از اعزام از درمانگاه صدر آباد به بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد  توسط تيم جراحي از مرگ  و قطع اندام نجات يافت . به گزارش روابط عمومي بيمارستان دكتر ابوالفضل دهقاني _ متخصص ارتوپدي با بيان اينكه پس از ورود بيمار به اتاق عمل با انجام عمل جراحي سريع و برش بر روي ساق پا ابتدا رگ بيمار پيدا و خون و سرم فراوان به بيمار داده شد كه در نتيجه فشار خون بيمار به حالت طبيعي برگشت و عمل جراحي بر روي ساق بيمار صورت گرفت و بيمار جهت انجام جراحي عروق به بيمارستان افشار اعزام گرديدارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت ۱۳۹۱

به گزارش روابط عمومی بیمارستان خانم اعظم امامی میبدی – مامای شاغل در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد پس از کسب عنوان مامای نمونه استانی ، در همایش بزرگداشت روز جهانی ماما که در اردیبهشت ماه امسال در تهران برگزار شد به عنوان مامای نمونه کشوری سال 91 برگزیده و لوح تقدیر خود را از مقام محترم وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دریافت نمودند . کسب این عنوان را به خانم امامی و سایر همکاران ایشان تبریک می گوییم.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۱

به مناسبت فرخنده میلاد حضرت زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن مراسم جشنی با حضور پرسنل بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در محل سالن آمفی تئاتر برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی بیمارستان در ابتدای این مراسم دکتر نیلچیان سرپرست بیمارستان ضمن خوشامد گویی به مدعوین به بیان مقام والای حضرت زهرا (س) پرداخت . از دیگر برنامه های این جشن سخنرانی علمی توسط دو پیشکسوت پرستاری سرکار خانم متوسلیان و دهقانی کارشناس ارشد پرستاری می توان نام برد . در پایان مراسم از بازنشستگان سال های اخیر بیمارستان و همچنین پرسنل برگزیده در سال گذشته با اهداء لوح و جوایز تقدیر و با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء خاتمه یافت .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : شنبه دوم اردیبهشت ۱۳۹۱

ضمن عرض تسليت درگذشت مرحوم هادي نائيني ميبدي از پرستاران صديق بيمارستان ، به اطلاع مي رساند مراسم ختم آن مرحوم از سوی بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد از ساعت 9 صبح روز دو شنبه 4/2/91 در محل نمازخانه بيمارستان برگزار می شود.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

همزمان با هفته سلامت و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان میبد، یک باب مسجد و 6 دستگاه سوئیت در محل بیمارستان امام جعفر صادق(ع) این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت. این مراسم با اقامه نماز ظهر و عصر توسط امام جمعه میبد آغاز شد. سپس آیت ا... اعرافی به ذکر مصائبی از حضرت زهرا سلام ا... علیها پرداخت و در پایان به تعدادی از خیرین، لوح تقدیر، اهداء شد.

آقای کاظم وهابی مسئول جذب خیرین حوزه بهداشت و درمان، هزینه احداث مسجد و میهمانسرا را 270 میلیون تومان اعلام کرد و گفت : مبلغ 160 میلیون تومان از این مبلغ را آقایان حمامی و امامی فر متقبل گردیده و مابقی، از محل کمک های مردمی، تأمین گردیده است. وی با اشاره به اینکه بیش از 40 درصد تخت های بیمارستان میبد را بیماران غیربومی، اشغال کرده اند افزود: ساخت سوئیت برای اسکان همراه بیماران غیر بومی می تواند کمک بسیار بزرگی برای همراهان بیماران باشد و همواره بعنوان یکی از نیازهای اساسی این بیمارستان بشمار می رفته است.


برچسب‌ها: مسجد, بیمارستان میبد, آیت الله اعرافی

ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : چهارشنبه نهم فروردین ۱۳۹۱
بمناسبت فرا رسیدن سالروز تولد حضرت زینب کبری و روز پرستار محمد رضا رجایی فرماندار شهرستان میبد با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) این روز را به پرستاران و کادر درمانی تبریک گفت به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد مسئولین بهداشت ودرمان و بیمارستان همراه با فرماندار شهرستان با حضور در بخش های مختلف بیمارستان و اهدائ گل به پرستاران این روز فرخنده را گرامی داشتند همچنین رجایی فرماندار میبد از نزدیک مشکلات تعدادی از بیماران را بررسی و دستور لازم را صادر نمود فرماندار شهرستان میبد با حضور در مرکز بهداشتی ودرمانی روستایی رکن آباد با اهداء شاخه گل روز پرستار را به کادر بهداشتی این مرکز تبریک گفت 
برای دریافت تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید        برای دریافت تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید 
 
 

برچسب‌ها: روز پرستار, فرماندار میبد, بیمارستان امام جعفر صادق

ارسال توسط مدیر وبلاگ

       


 همزمان با سفر مقام محترم وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي به استان يزد و با حضور جمعي از مسئولان شهرستان و خيرين افتتاح رسمي دانشكده پرستاري ميبد ، مسجد و 6 واحد رفاهي از طريق ويدئو كنفرانس با دستور مقام محترمه وزارت و به دست خير محترم مسجد مورد بهره برداري قرار گرفت به گزارش روابط عمومي بيمارستان ساختمان مسجد توسط جناب حاج محمد حسين حمامي و 6 واحد رفاهي جهت بيماران در طبقه فوقاني مسجد توسط جناب حاج احمد امامي فر و ساير خيرين با مساحت زير بنا 380 متر مربع و با اعتباري بالغ بر 250 ميليون تومان ساخت و تجهيز شده است .در پايان مراسم ضمن رونمايي از سالنامه خيرين عرصه بهداشت و درمان شهرستان ميبد نماز جماعت با حضور مدعوين برگزار شد .  


برچسب‌ها: افتتاح, وزير, دانشكده

ارسال توسط مدیر وبلاگ

برای اولین بار در سطح شهرستان های کشور:

 انجام موفقیت آمیز عمل جراحی کاشت سمعک در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد.

عمل جراحي BAHA يا كاشت سمعك جهت دو گروه استفاده مي شود: 
- افرادي كه دچار كاهش شنوائي شديد هستند و در عين حال بعلت مسائل طبي نمي توانند تحت عمل جراحي قرار بگیرند و يا از سمعك هاي معمول بعلت ريسك عفونت استفاده كنند.
-  افرادي كه به دليل مسائل زيبايي و عوامل اجتماعي نمي خواهند از سمعك هاي معمولي و قابل رويت استفاده كنند.

در اين شيوه سمعك در قسمتي از استخوان گيجگاهي گذاشته مي شود و در زير پوست قرار مي گيرد كه علاوه بر كيفيت بسيار خوب احتمال عوارض بسيار كمي دارد.

انجام موفقيت آميز اين عمل كه برای اولین بار در سطح شهرستانهاي كشور صورت میگیرد توسط دكتر محمد رضا وحيدي - متخصص گوش، حلق و بيني-  وسایر اعضای تیم جراحی در بیمارستان امام جعفرصادق(ع) شهرستان میبد جهت خانمي 61 ساله كه از ناشنوايي كامل يك گوش و كاهش شنوايي گوش ديگر رنج مي برد با موفقیت صورت گرفت.ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : یکشنبه چهارم دی ۱۳۹۰

به گزارش روابط عمومي بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد تيم جراحي اين بيمارستان با انجام عمل بر روي زن 60 ساله 6 عدد كيست از داخل شكم اين فرد خارج نمودند . دكتر عموئي – متخصص جراحي با اشاره به اينكه  بيمار با درد شكم و توده شكمي به پزشك مراجعه مي كند كه پس از بررسي وجود 6 عدد كيست در كبد ، طحال ، مزانتر ، شكم  ، تخمدان و جدار شكم او تشخيص داده مي شود . دكتر عموئي با بيان اينكه اين بيماري مشترك بين انسان و دام مي باشد عامل انتقال آن را خوردن گوشت و كبد آلوده بيان نمود كه عموما باعث رشد كيست در كبد و ريه مي شود ، ولي اين بيمار كه به علت عقب ماندگي ذهني پس از 20 سال به پزشك مراجعه مي نماید، كه باعث ايجاد كيست  در شكم و جدار شكم شده كه از اين لحاظ نادر مي باشد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

 

با حضور رياست بيمارستان امام جعفر صادق (ع) و مسئولين بخش ها ، كميته حاكميت باليني در محل اتاق سرپرستي تشكيل شد . به گزارش روابط عمومي بيمارستان در اين جلسه راهكارهاي ارتقاء كيفيت و رضايت مندي ذينفعان مورد بررسي قرار گرفت كه از جمله موارد مطرح شده مي نوان به كاليزه كردن تجهيزات پزشكي ، بهداشت پرسنل و بيمار، فعال كردن كلاسهاي آموزشي و فعاليت پژوهشي و ارائه راهكار در جهت مشاركت بيماران در مسير درمان اشاره كردارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

ساختمان مسجد و میهمانسرای بیمارستان امام جعفر صادق (ع)شهرستان میبد به همت خیرین  عرصه سلامت در حال ساخت است به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میبد هم اکنون این پروژه در دو طبقه شامل مسجد در طبقه هم کف و 6 سوئیت مسکونی در طبقه اول در حال احداث است تمام هزینه های این پروژه از محل  خیرین تامین گردیده و تاکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است آقای حاج محمد حسین حمامی مبلغ 60 میلیون تومان برای این پروژه  هزینه کرده و مابقی اعتبار مورد نیاز نیز توسط  جمعی از خیرین پرداخت گردیده استارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : شنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۰

در یک اقدام خیر خواهانه پدر شهید گرانقدر مسعود دهقانی  مبلغ 250 میلیون ریال به بیمارستان امام جعفر صادق (ع)اهداء نمود به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد پدر شهید گرانقدر مسعود دهقانی با اینکه بضاعت مالی خوبی ندارد مستمری بنیاد شهید را که در حسابش ذخیره شده بود به مبلغ 250 میلیون ریال به بیمارستان امام جعفر صادق ("ع) اهداء نمودارسال توسط مدیر وبلاگ

با سلام خدمت مردم فهیم ، مومن و فرهنگ دوست شهرستان میبد در پاسخ به نظر یکی از کاربران پایگاه خبری میبد نیوز در خصوص نحوه تحویل نتیجه آزمایشات در آزمایشگاه بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد دلایل نحوه جواب دهی آزمایشگاه به استحضار میرساند :

   با توجه به تشابه اسمی در منطقه و در پی آن گرفتن آزمایش افراد مختلف با اسمهای مشابه و تبعات این امر به ویژه اعتراض پزشکان محترم در جهت حل این مشکل مقرر گردید تحویل نتیجه آزمایش به وسیله منشی آزمایشگاه صورت گیرد تا با تحویل آزمایش با توجه به شماره قبض و نام پزشک و تاریخ آزمایش این مشکل به طور کلی مرتفع گردد

   در بعضی موارد در خصوص نتیجه آزمایشات نیاز به گرفتن شرح حال و یا تکرار آن می باشد که در روش قبلی امکان پذیر نبود

   زمان جواب دهی از ساعت 13 الی 19 در تمام هفته حتی روزهای تعطیل می باشد که با کمی انصاف 6 ساعت زمانی کافی و مناسبی جهت مراجعه جهت دریافت آزمایش می باشد

    همشهریان محترم باید توجه داشته باشند که آزمایشگاه بیمارستان میبد علی رغم کمبود پرسنل باید شبانه روز پاسخگوی نزدیک 200 نفر مراجعه کننده باشد مه با توجه مراجعه بیماران سراپایی ، بستری و اورژانس و مشکلات مربوط به هرکدام نیازمند توجه و دقت نظر بیشتر می باشد که این امر خود زمانبر است

  از شهروندان محترم تقاضال دارد با توجه به نبود آزمایشگاه مرکزی در شهرستان میبد و متحمل شده آن به وسیله آزمایشگاه بیمارستان با دیدی منصفانه تر در جهت بهبود ارائه خدمات با پرسنل این مرکز همکاری نمایند

 در پایان ضمن استقبال از ارائه نظرات ارشادی همشهریان گرامی امید دارد تا با بهره برداری آزمایشگاه مرکزی شهرستان که در محل بیمارستان در حال ساخت است مشکلات آزمایشگاه به طور کلی مرتفع گردد

 ارسال توسط مدیر وبلاگ

در چهارمين روز از هفته دولت و با حضور جمعي از مسئولين شهرستان ميبد و نمايندگان استانداري يزد بهره برداري رسمي چند طرح درماني در بيمارستان ميبد آغاز شد .به گزارش روابط عمومي بيمارستان امام جعفر صادق (ع) با حضور امام جمعه ، نماينده مجلس و فرماندار شهرستان بهره برداري از دستگاه هاي فيكو ،ERCP و لارنگوسكوپي كه با هزينه اي بالغ بر 284 ميليون تومان و از سوي خيرين تامين اعتبار شده و همچنين دستگاه OPG  كه با اعتباري بالغ بر 47 ميليون تومان و از محل اعتبارات دانشگاه خريداري شده مورد بهره برداري قرار گرفتارسال توسط مدیر وبلاگ

با اهداء دستگاه دئودنوسكوپ و C-ARM  و با اعتباري بالغ بر 158 ميليون تومان مركز ERCP بيمارستان ميبد مورد بهره برداري قرار گرفت .به گزارش روابط عمومي بيمارستان امام جعفرصادق (ع)بخش فوق تخصصي گوارش ، كبد و آندوسكوپي بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد كه در سال 89 با اهداء دستگاه آندوسكوپي توسط خير ارجمند آقاي حاج جلال دهقاني مورد بهره برداري قرار گرفته و مجهز به امكانات آندوسكوپي و كولونوسكوپي بوده اخيرا" با كمك خير بخش مركزERCP به عنوان دومين مركز در استان يزد شروع به كار نمود كه اميد است تا در آينده خدمات فوق تخصصي به بيماران ارائه گردد  .ERCP يك تكنيك آندوسكوپي است كه با كمك راديولوژي قادر به تشخيص و درمان بيماريهاي مختلف مجاري صفراوي و پانكراس مثل سنگ و تومور مي باشدارسال توسط مدیر وبلاگ

 جدیدترین مدل دستگاه فیکو در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) مورد بهره برداری قرار گرفت به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد این دستگاه به همت خیر گرامی آقای سید حمید عظیمی پور به مبلغ یکصد و دو میلیون تومان خریداری و به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) اهدا شده است دکتر رضا سلیمانی فوق تخصص و جراح چشم در خصوص قابلیت های این دستگاه گفت دستگاه خریداری شده  مدرن ترین مدل فیکو است و و با استفاده از آن انجام  عمل جراحی آب مروارید چشم در عرض چند دقیقه و بدون نیاز به بیهوشی انجام می شودارسال توسط مدیر وبلاگ

دستگاه اکسیژن ساز جدید و مطابق با استاندارد ایزو در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت به علت كمبود خروجي دستگاه اكسيژن ساز در بیمارستان از سوي معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد دستگاه اكسيژن ساز IGS با خروجي 320 ليتر در دقيقه و با خلوص  2+93 جهت بيمارستان تهيه و پس از نصب وارد مدار گرديد .
به گزارش روابط عمومي بيمارستان امام جعفر صادق (ع) ميبد اين دستگاه با مخازن هوا و اكسيژن 2000 ليتري  و فيلتراسيون مطابق استاندارد ايزو و با اعتباري بالغ بر 97 ميليون تومان تهيه شده استارسال توسط مدیر وبلاگ

دستگاه  OPG ( پانوركس) ديجيتال همراه با سفالومتري با اعتباري بالغ بر 47 ميليون تومان و از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني شهيد صدوقي يزد در محل بخش راديولوژي بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد نصب و راه اندازي شد .
به گزارش روابط عمومي بيمارستان امام جعفر صادق (ع) اين دستگاه داراي برنامه هاي مختلف جهت انواع تصوير برداري از دندانها ، فك ، سينوز ، كونديل و سفالومتري با قابليت پايين آوردن دز اشعه به ويژه جهت كودكان مي باشد كه  به تشخيص پوسيدگي ، شكستگي ، اورتودنسي، عكس سينوزيت صورت و جمجمه و ... كمك مي كند .ارسال توسط مدیر وبلاگ

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد با توافق به عمل آمده فی مابین ریاست بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد و ریاست اداره کتابخانه های عمومی کل استان ،  اداره  کتابخانه های عمومی شهرستان میبد با تخصیص 1000 جلد کتاب و مجله به همراه 10 قفسه به این مرکز راه اندازی کتابخانه باز و کتابخانه سیار را در بخش های بستری وپاراکلینیکی از جمله : سی تی اسکن ،MRI ، درمانگاه تخصصی و آزمایشگاه  جهت دسترسی عموم مراجعین بیمارستان و بیماران بستری به کتاب با موضوعات علمی ، مذهبی ، داستان وکودک و آموزشی بهداشتی فراهم نمود .ارسال توسط مدیر وبلاگ

 فرماندار شهرستان میبد به مناسبت هفته سلامت و روز پرستار در بیمارستان این شهرستان حضور یافت . به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد آقای رجایی ضمن تبریک  سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار به کادر پرستاری بیمارستان ، از بخش های بیمارستان بازدید به عمل آورد و با حضور در بخشهای بستری از بیماران عیادت نمود ارسال توسط مدیر وبلاگ

 اولین همایش مدیران امور مالی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد به میزبانی  بیمارستان امام جعفر صادق )ع) شهرستان میبد برگزار گردید .به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صاد ق (ع) میبد در ابتدای جلسه آقای دکتر جمال انتظاری ضمن خوشامد گویی به مسئولین محترم امور مالی دانشگاه و تبریک سال نو از مدیریت مالی و زیر مجموعه آن به دلیل اجرای نمودن حسابداری تعهدی در طول سال 89 تشکر نمودند . در ادامه جلسه آقای گلشن سرپرست بودجه دانشگاه در خصوص عملکرد اعتبارات بودجه سال 89 دانشگاه گزارشی ارائه و در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص تفاهم نامه بودجه توضیحاتی ارائه نمودند. آقای دکتر میر محمدی ریاست محترم دانشگاه نیز ضمن حضور در این همایش در سخنانی به نقش موثر و مفید امور مالی در زمینه پیشرفت و توسعه دانشگاه و در پی آن ارائه خدمات به مراجعین محترم  به خصوص در طول چند سال اخیر اشاره و آن را شایسته تقدیر دانست .ارسال توسط مدیر وبلاگ

آیت الله اعرافی در بازدید از پروژه های ساختمانی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) ضمن قدردانی از خیرین که در بیمارستان سرمایه گذاری نموده اند اظهار امیدواری نمود که طرحهای عمرانی بیمارستان به سر عت به اتمام برسد  به گزارش روابط عمومي شبكه بهداشت ودرمان شهرستان ميبد ایشان از افزایش کمی و کیفی خدمات در بیمارستان اظهار رضایت نموده و تاکید کردند تا مديريت و مسئولين بيمارستان تلاش نمايند تا با برنامه ريزي بعضي از كمبودها  را جبران و نقاط ضعف شناسايي و اصلاح نمايند ايشان خواستار كمك و مساعدت دولت در تكميل و تجهيز بخش هاي در حال ساخت بيمارستان شد دكتر سيد جليل مير محمدي رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد نيز توضيحاتي در خصوص بخش هاي به بهره برداري رسيده و بخش هاي در حال ساخت ارائه داد آيت الله اعرافي همچنين از ساختمان دانشكده پرستاري شهرستان ميبد و تجهيزات آماده شده در اين دانشكده بازديد نمودند در اين بازديد دكتر جمال انتظاري سرپرست شبكه بهداشت ودرمان محسن فاضل مدير بيمارستان حضور داشتندارسال توسط مدیر وبلاگ

اولين شوراي پژوهشي شهرستان ميبد در امر بهداشت و درمان در محل سالن اجتماعات بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد دراين جلسه  كه با حضور جمعي از پزشكان و پرسنل بيمارستان و شبكه بهداشت و درمان برگزار شد ،  دكتر مير محمدي رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري و تاكيد بر جهاد علمي واشاره به وجود زيرساختهاي لازم در دانشگاه و سرعت رشد علمي كشور ، تلاش در جهت ارتقاء علمي را از سوی کارشناسان ُ مدیران و پزشکان را خواستار شد ایشان خاطرنشان کرد که دانشگاه حمایت های لازم در زمینه فعالیتهای تحقیقاتی و پژوهشی به عمل می آوردارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : چهارشنبه سوم آذر ۱۳۸۹

شورای فرهنگی بیمارستان امام جعفر صادق (ع)  باه هدف بسط و گسترش فرهنگ قرآنی بین کارکنان کلاسهای تفسیر موضوعی قرآن کریم برگزار می کند این کلاسها هر چهارشنبه از ساعت ۳۰/۱۵ در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار می شود از همکاران علاقه مند دعوت بعمل آمده تا در این جلسات شرکت نمایندارسال توسط مدیر وبلاگ

براي دريافت تصوير در اندازه بزرگتر كليك كنيدگردهمایی مسئولین حوزه معاونت درمان و مدیران و روسای دفاتر پرستاری بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزدبا هدف ایجاد راهکارهایی برای ارتقاء سطح خدمات درمانی در بیمارستانهای دولتی  به میزبانی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) در شهرستان میبد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد  در این نشست دکتر محمد رضا وفایی نسب معاون درمان دانشگاه با تاکید بر بالا بردن سطح خدمات در اورژانس ها گفت هیچ مانعی نباید در پذیرش فوری بیماران اورژانسی خلل ایجاد کند وی خواستار تلاش جدی مدیران برای تحقق سیاستهای وزارت بهداشت در حوزه درمان خصوصا حاکمیت خدمات بالینی و ارتقاء اورژانس ها شد در این نشست مدیران بیمارستانهای استان مسائل و مشکلات حوزه تحت مدیریت خود را بیان نمودند همچنین سرعت بخشی در تعیین تکلیف بیماران مراجعه کننده به اورژانس ها در خصوص اعزام یا بستری در بخش و اخذ گواهی کیفیت برای تمام دستگاههای تصویر برداری در بیمارستانهای دولتی مورد تاکید قرار گرفتارسال توسط مدیر وبلاگ

كارگاه هفت روزه تفسير كاربردي نوار قلب (ECG) با 10 امتياز بازآموزي توسط بيمارستان امام جعفر صادق (ع) ميبد با همكاري مركز تحقيقاتي و درماني قلب و عروق يزد  برگزار شد . در اين كارگاه دكتر محمود امامي ميبدي متخصص قلب و عروق و عضو هيئت علمي دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد، دكتر محمدرضا تقي نسب متخصص قلب و عروق و محمدتقي ساربان كارشناس ارشد پرستاري سخنراني  كردند لازم به ذكر است كه در اين كارگاه 25 نفره پرستاران بيمارستانهاي ميبد و اردكان و چند تن از پزشكان عمومي شركت  نمودند

 ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : شنبه پانزدهم آبان ۱۳۸۹

مرحله دوم كارگاه اينتوباسيون (Intubation )با امتياز بازآموزي (2 امتياز) توسط بيمارستان امام جعفرصادق (ع) ميبد در تاريخ پنجشنبه 20/08/89 در سالن اجتماعات درمانگاه شماره يك شهري برگزار خواهد شد.در اين كارگاه سخنرانان آقاي دكتر ناصر آقايي ميبد (متخصص بيهوشي) و احمد انتظاري فوق ليسانس بيهوشي و عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد صدوقي يزد به بيان مباحث تئوري آن خواهند پرداخت. سپس پرسنل شركت كننده اعم از پزشكان عمومي، پرستاران بيمارستان ميبد و اردكان و پرسنل اور‍انس 115 ميبد بطور عملي با فن اينتوباسيون آشنا مي شوند. مرحله اول اين كارگاه در تاريخ 22/07/89 برگزار شده بود.ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : یکشنبه دوم آبان ۱۳۸۹

برگزاري دوره مدون طب كار ، يكم لغايت پنجم آبان ماه 89 از سوي دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد با همكاري سازمان نظام پزشكي شهرستان ميبد

به همت واحد آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد  دوره مدون طب كار با حضور متخصصين  طب كار استان  و پزشكان عمومي شاغل در صنايع استان در محل سالن اجتماعات بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد برگزار مي گردد . در اين كنفراس پنج روزه شركت كنندگان در موضوعات كليات سيستم سلامت شغلي و قوانين آن ، اسپيرومتري ، اوديومتري (كاهش شنوايي ) ناشي از شغل ، انواع معاينات شغلي ، بيماريهاي پوستي شغلي ، عوامل شيميايي بيماري هاي ريوي شغلي و سرطان هاي ناشي از كار ، انواع بيماري هاي اسكلتي و عضلاني و بيماري هاي عصبي شغلي آشنا مي شوند . دبير اين دوره آقاي دكتر مهرپرور بعهده دارد و آقايان دكتر ابويي ، محمدي ، قيدي ، مستغائي وخانم ها دكتر سلماني و لوك زاده ارائه مطالب را بر عهده دارند .گفتني است حدود يكصد وبيست پزشك طي پنج روز در اين دوره شركت مي كنند و قرار است در پايان اين دوره ضمن بازديد از مراكز صنعتي شهرستان ميبد با نحوه ارائه خدمات طب كار در اين واحد ها آشنا شوند .ارسال توسط مدیر وبلاگ

كارگاه يكروزه اينتوباسيون (Intubation) با امتياز بازآموزي (2 اميتاز) توسط بيمارستان امام جعفر صادق (ع) ميبد برگزار گرديد. در اين كارگاه ابتدا سخنرانان آقاي دكتر ناصر آقايي ميبدي (متخصص بيهوشي) و احمد انتظاري كارشناس ارشد بيهوشي و عضو هيئت علمي دانشگاه  علوم پزشكي شهيد صدوقي  يزد به بيان مباحث تئوري آن پرداختند . سپس شركت كنندگان كه جمعي از پزشكان عمومي، پرستاران  بيمارستان ميبد و اردكان بودند بطور عملي با فن اينتوباسيون ، بيشتر آشنا شدند. لازم به توضيح است كه اين كارگاه براي گروه ديگري از كاركنان بيمارستان در آينده نزديك برگزار خواهد شد.ارسال توسط مدیر وبلاگ

با حضور جمعی از مسئولین ادارات شهرستان میبد و کارکنان بیمارستان امام جعفرصادق (ع) از زحمات آقای دکتر حسین ملانوری رئیس سابق این بیمارستان قدردانی و خانم دکتر مریم السادات نیلچیان بعنوان رئیس جدید این بیمارستان معرفی گردید.به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد دکتر سیدجلیل میرمحمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه پزشک در میان مردم و احترامی که مردم برای پزشکان و برای دریافت تصویر در اندازه بزرگ کلیک کنیدکادر درمانی قائلند گفت: که این تواضع و تقدیر مردم وظیفه ما پزشکان را صدچندان می کند. اخلاق پزشکی ایجاب می کند که این اظهار لطف مردم ما را متواضع تر کرده و برای خدمت به مردم سر از پا نشناسیم. ایشان در بخش دیگری از سخنان خود مراسم تودیع و معارفه را از آن رو با اهمیت دانست که برای ما مسئولین این امر را یادآور می شود که فلانی یک روز هم نوبت توست، ما مسئولین باید کاری کنیم که آنروز حسرت این را نخوریم که ای کاش در مسئولیتم فلان خدمت را برای مردم انجام داده بودم . دکتر میرمحمدی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اهمیت پیگیری مسائل تا حصول نتیجه گفت که وظیفه دارم از آقای دکتر ملانوری بعنوان یکی از مدیران پیگیر دانشگاه قدردانی کنم. مهمترین خصوصیت که بیشتر موفقیت های ایشان نیز از این خصوصیت بود همین پیگیر بودن و کار را تا آخر دنبال کردن بود. من بعنوان رئیس دانشگاه صراحتاً می گویم که در طول مسئولیتم رئیس بیمارستان که اینقدر پیگیر کار باشند را ندیده ام. آقای دکتر میرمحمدی جذب خیرین را نیز یکی دیگر از نکات برجسته فعالیت آقای دکتر ملانوری در شهرستان میبد دانست و ایشان را یکی از مدیران موفق در این عرصه معرفی کرد. وی در پایان سخنان خود با آرزوی موفقیت برای خانم دکتر نیلچیان از ایشان خواست تا در زمینه ارتقاء کیفیت درمان خصوصاً در بخش اورژانس بیمارستان برنامه ریزی نمایند.

در ادامه مراسم رجایی فرماندار میبد و یژگیهای یک مدیر در نظام اسلامی را بر شمرد. ایشان تعهد و تخصص، مردم داری و دوستی با مردم، دلسوزی و پشتکار، دفاع از ارزش های نظام مقدس اسلامی، رعایت قسط و عدل و انصاف ، دین باوری و اعتقاد به خدا و امید به رحمت و ترس از عذاب الهی را از جمله مولفه هایی دانست که هر مدیر در هر جایگاهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید پایبند به آن باشد وی ضمن قدردانی از آقای دکتر ملانوری ایشان را یکی از مدیران توانمند شهرستان دانسته و گفت توسعه بیمارستان مرهون تلاشهای شبانه روزی ایشان است. فرماندار میبد همچنین خانم دکتر نیلچیان را فردی متدین ، عفیف، مردمدار و متخصص دانسته و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد. در این مراسم همچنین یکی از پرستاران به نمایندگی از دفتر خدمات پرستاری و کادر مامایی از دکتر ملانوری قدردانی نمود.خانم دکتر نیلچیان نیز بعنوان سخنران پایانی مراسم با اشاره به فرمایش حضرت رسول اکرم (ص) که فرمودند: مشاوره حصاری است که انسان را از ملامت و سرزنش دیگران حفظ می کند گفت: که در صدد هستیم تا با مشارکت و مشاوره با تمام همکاران و اجرای مدیریت مشارکتی کارها را به پیش ببریم.

در پایان این مراسم هدایایی از سوی ادارات و نهادهای شهرستان و کارکنان بیمارستان به آقای دکتر ملانوری تقدیم شد.

 ارسال توسط مدیر وبلاگ

پروژه ساختمان مسجد و مجموعه فرهنگی رفاهی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد آغاز شد به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد در فرخنده ایام دهه فجر مجموعه فرهنگی و مسجد بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با ۳۵۰ متر زیربنا در دوطبقه آغاز گردید در طبقه همکف این مجموعه مسجد و مرکز فرهنگی ــ وضو خانه ـ سرویس بهداشتی مردانه وزنانه  و فروشگاه پیش بینی شده است همچنین در طبقه دوم نیز ۵ سوئیت رفاهی برای همراهان بیماران در نظر گرفته شده واعتبار مورد نیاز برای این پروژه یک میلیاردو چهارصد میلیون تومان برآورد گردیده است بیمارستان امام جعفر صادق (ع) در نظر دارد با کمک خیرین این پروژه را به اتمام برساند

 ارسال توسط مدیر وبلاگ
      

با حضور معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولین شهرستان دو طرح عمرانی در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) به بهره برداری رسید به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد در ششمین روز از دهه مبارک فجر مجتمع مسکونی پزشکان بیمارستان با زیربنا ۹۰۰ متر و در سه طبقه با ۷ واحد مسکونی افتتاح شد ساخت این مجتمع در دور اول سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی به استان یزد مصوب گردیده بود و هزینه ساخت آن دو میلیاردو چهارصد میلیون ریال بود همچنین ساختمان انبار مرکزی بیمارستان نیز با ۴۰۰ متر فضای فیزیکی و اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به بهره برداری رسید اضافه می نماید  کاشی مورد استفاده برای ساخت این انبار توسط شرکت کاشی گلچین و موزائیک آن توسط شرکت میبد موزائیک به بیمارستان اهدا گردیده استارسال توسط مدیر وبلاگ

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان