عافیت
نشریه الکترونیکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد

در راستای اجرای برنامه ترویج زایمان طبیعی از گام های طرح تحول نظام سلامت بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد همراه با دیگر بیمارستان های دولتی استان ارائه دهنده خدمت زایمان بی درد از تاریخ پانزدهم تیر ماه سال جاری می باشد.

زایمان یک پدیده فیزیولوژیک است که خداوند شرایط آن را در انسان همانند سایر پستانداران محقق ساخته است تا بدون مداخله به صورت طبیعی پایان پذیرد. واکنش مادران نسبت به درد زایمان متفاوت بوده و تحت تاثیر عواملی چون فرهنگ، احساس ترس و نگرانی، تجربه زایمان قبلی، میزان آمادگی برای بارداری و حمایت همسر می باشد و به همین دلیل روش های زایمان بی درد  داروئی و غیر داروئی گامی است موثر  در ترویج زایمان طبیعی. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد اولین زایمان بی درد جهت مادری 18 ساله که اولین باردای وی بود و به صورت رایگان در این بیمارستان صورت پذیرفت.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

در اولین جمعه از ماه مبارک رمضان دکتر ناصر آقائی ریاست بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان میبد گزارشی از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت ارائه داد.

به گزارش خبرنگار وب دا میبد دکتر آقائی ریاست بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد ضمن عرض تبریک ایام پر فیض رمضان به نمازگزاران  بیان داشت که در راستای اجرای سیاست های دولت خدمت گذار و همچنین ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری بر اینکه، کاری بکنیم تا بیمار جز دغدغه بیماری رنج دیگری نداشته باشد  الگویی را فرا روی مسئولان بهداشت و سلامت کشور قرار داد که این الگو می تواند منجر به اقدامی بنیادین در عرصه بهداشت و سلامت کشور شود و در آینده دستاوردهای بزرگی را به همراه داشته باشد . دکتر آقائی با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت به پشتوانه کار کارشناسی دراز مدت و دقیق سرلوحه فعالیت ها و برنامه های وزارت بهداشت قرار گرفته است از اجرای تمامی 8 بسته خدمتی آن  در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد همگام با دیگر بیمارستان های دولتی خبر داد.

کاهش میزان پرداختی بیماران بستری در بیمارستان ها، حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم، حضور پزشکان متخصص مقیم در بیمارستان ها، ارتقای کیفیت خدمات ویزیت و هتلینگ در بیمارستان ها، حفاظت مالی از بیماران صعب العلاج ، خاص و نیازمند و ترویج زایمان طبیعی  از  جمله بسته های خدمتی است که از 15 اردیبهشت ماه در تمامی بیمارستان های دولتی سطح کشور  اجرا شده است .

لازم به ذکر است جهت آشنایی بیشتر مردم با طرح تحول نظام سلامت بروشورهای تهیه شده توسط کمیته اجرایی برنامه تحول نظام سلامت بین نمازگزاران توزیع شد.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه دوازدهم تیر 1393
ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور اعضا ، کمیته اجرای طرح تحول نظام سلامت در محل اتاق سرپرستی بیمارستان تشکیل شد.در ابتدای جلسه دکتر آقایی ریاست بیمارستان با بیان اهداف و الزامات اجرای طرح از تقسیم کار صورت گرفته بین اعضاء جهت جلوگیری از سردرگمی و در نهایت ارائه آمار دقیق به وزارت بهداشت تقدیر و از مسئولین مربوطه خواست تا به صورت ویژه پیگری امور را انجام دهند.

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) در ادامه جلسه آقای دهقانی مدیریت بیمارستان با تبریک ایام پر فیض ماه مبارک رمضان به ارائه گزارشی از روند اجرای طرح در بیمارستان پرداخت و خواستار تشکیل منظم کمیته های طرح بر اساس دستور العمل مربوطه شد.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

پس از اجرا شدن طرح تحول نظام سلامت و در گامی دیگر جهت ارتقاء کیفی بیمارستان برنامه ارتقاء هتلینگ در دستور کار قرار گرفته است که در همین راستا تیم ارزیابی هتلینگ وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد بازدید کرد. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام  جعفر صادق (ع) در طی این بازدید که چند ساعت طول کشید تیم کارشناسی از تمامی بخش های بیمارستان بازدید و از نزدیک درجریان روند اجرای طرح تحول نظام سلامت و ارائه خدمات و همچنین وضعیت تجهیزات و ساختمانی قرار گرفتند . در پایان این بازدید در جلسه مشترک تیم مزبور با مسئولین بیمارستان گزارشی از وضعیت موجود این مرکز ارائه و راهکارهایی جهت ارتقاء هتلینگ بیمارستان ارائه کردند . دکتر آدابی به عنوان مسئول تیم ارزیابی و نماینده وزارت نیز با اشاره به خواست دولت جهت اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت از مسئولین بیمارستان خواست تا نظر به اعتباری که از سوی دولت در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته نسبت به جذب اعتبار و آغاز تغییرات اساسی در وضعیت ساختمانی و تجهیزات گام بردارند.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه بیست و نهم خرداد 1393

انجام موفقیت آمیز عمل جراحی نهان بیضگی (لاپاروسکوپی) برای اولین بار در سطح استان یزد در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد صورت گرفت. به گزارش خبرنگار وب دا میبد پس از تجهیز اتاق عمل اورولوژی بیمارستان توسط خیرین شهرستان میبد تیم جراحی اورولوژی موفق شدند تا عمل جراحی نهان بیضگی به روش لاپاروسکوپی را بر روی بیمار 3  ساله با موفقیت انجام دهند .قابل ذکر است که این نوع عمل پیش از این در بیمارستان های استان به صورت باز انجام می پذیرفت که پس از این امکان انجام آن به صورت بسته در بیمارستان میبد فراهم گردیده است .

از ویژگی های این نوع عمل می توان به درد کمتر  پس از جراحی،ترخیص زودتر بیمار و زیبایی بیشتر به دلیل نبود برش جراحی اشاره کرد . لازم به ذکر است در صورت تامین تجهیزات لازم توسط خیرین امکان انجام جراحی های بیشتر فراهم خواهد شد.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با صدور مجوز معاینات سلامت شغلی از سوی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد مرکز تخصصی طب کار در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد راه اندازی شد .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان میبد دکتر سید جلیل میر محمدی متخصص طب کار با بیان اینکه کلینیک تخصصی طب کار از خرداد ماه ارائه دهنده  خدمت به همشهریان عزیز است گفت در این کلینیک انجام معاینات بدو استخدام و دوره ای جهت پرسنل کارخانجات  و موسسات دولتی و خصوصی با تعرفه دولتی صورت میگیرد .

لازم به ذکر است ارائه خدمات در این کلینیک در روزهای زوج هفته از ساعت 8 صبح در محل درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد  صورت می گیرد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در بازدید سرزده از بیمارستان میبد :

وضعیت ارائه خدمات و تجهیزات بیمارستان میبد از اغلب شهرستانهای استان اصفهان بهتر است

دکتر اصغری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در راستای نظلرت بر اجرای برنامه تحول نظام سلامت بدون اعلام قبلی از بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد بمنظور پایش و ارزیابی وضعیت اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان میبد دکتر اصغری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان بصورت سرزده از بخش های مختلف بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بازدید کرد وی همچنین پرونده های تعدادی از بیماران بستری شده بر اساس طرح تحول نظام سلامت را بررسی نمود دکتر جلال نبی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان و دکتر ناصر آقایی رئیس بیمارستان نیز گزارشی از وضعیت اجرای طرح در شهرستان را بیان نمودند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایان بازدید خود گفت : بیمارستان میبد بطور میانگین از اغلب بیمارستانهای شهرستانهای استان اصفهان وضعیت بهتری دارد وی تاکید کرد در بررسی بعمل آمده مشخص گردید در برنامه تحول سلامت سرویس خوبی به شهروندان میبدی داده شده و بحمد الله وضعیت هتلینگ و امکانات بیمارستان میبد از متوسط خیلی از شهرستانها بهتر بوده است

دکتر اصغری با بیان اینکه ما در اکثر شهرستانهای استان اصفهان نصف امکانات و توانایی های بیمارستان میبد را نداریم گفت که برای من خیلی خوشحال کننده بود که این سطح از خدمات در شهرستان میبد به مردم ارائه می شود وی یادآور شد که این حجم تجهیزات نشانگر این است که مدیران شهرستان بخوبی از توانمندیهای خیرین استفاده کرده اند

اضافه می نماید استان اصفهان ، چهار محال بختیاری و یزد در قطب یک کشوری ستاد اجرایی برنامه تحول سلامت قرار دارند

 تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

 


برچسب‌ها: دکتر نبی, دکتر آقایی, طرح تحول تظام سلامت

ادامه مطلب...
ارسال توسط مدیر وبلاگ

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت تفاهم نامه بین متقابل میان بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با هفت بیمارستان دولتی دیگر  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  شهید صدوقی یزد منعقد شد .

آقای دهقانی مدیر بیمارستان در گفتگو با خبرنگار وب دا میبد با بیان اینکه موضوع تفاهم نامه انجام اقدامات تشخیصی و درمانی اعم از کلینیکی و بالینی برای بیماران اعزامی از بیمارستان مورد تفاهم براساس درخواست پزشک معالج است گفت  بر اساس این تفاهم بیمارستان پذیرنده بیمار پس از ارائه خدمات تشخیصی و درمانی ، لیستی از اقدامات انجام شده برای بیماران اعزامی از بیمارستان مبدا را باانضمام درخواستهای واصله در پایان هر ماه و براساس تعرفه های مصوب بخش دولتی تنظیم و در قالب فاکتور به بیمارستان مبدا ارائه می نماید .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه پنجم خرداد 1393

کمیته اجرایی طرح تحول نظام سلامت با حضور اعضاء در محل اتاق سرپرستی بیمارستان تشکیل شد . در ابتدای جلسه دکتر آقائی ریاست بیمارستان با بیان اهمیت اجرایی نمودن برنامه تحول نظام سلامت از جانب مقام معظم رهبری و هیئت دولت بیان داشت تمام تلاش و همت مسئولین در جهت جلب رضایت  مردم در قالب ارتقاء سطح خدمات و کاهش پرداختی می باشد که نیازمند پشتکار تمام افراد دخیل در این امر است .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد در این جلسه نحوه تخصیص اعتبارات جهت ارتقاء هتلینگ بیمارستان مورد بحث قرار گرفت . آقای دهقانی مدیریت بیمارستان نیز با بیان لزوم شناخت اولویت های بیمارستان جهت  هزینه کرد اعتبارات تخصیصی از مسئولین امر خواست تا با نهایت دقت امور به صورت کارشناسی شده صورت پذیرد تا در آینده نزدیک شاهد نتایج آن باشیم.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

دکتر ناصر آقائی ریاست بیمارستان میبد با بیان اجرای طرح ماندگاری پزشک  در بیمارستان میبد ، گفت در این طرح درمانگاه تخصصی بیمارستان در نوبت   بعد از ظهر فعال شده و پزشکان متخصص در ساعات 17 الی 21 به ارائه خدمت به همشهریان محترم خواهند پرداخت .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد از دیگر موارد اجرایی این طرح حضور پزشک از ساعت 14 تا 8 صبح روز بعد به عنوان  پزشک مقیم  می باشد که  به ارائه مشاوره بیماران و ویزیت در بخش های بستری و اورژانس خواهد پرداخت.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور ریاست و مدیریت بیمارستان میبد و آقای زاهد معاون اسناد پزشکی اداره کل بیمه سلامت استان یزد روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در ادامه جلسه موارد مربوط به اجرای ارتقاء شرایط و محوریت همکاری مناسب کارشناس ناظر مقیم بیمه سلامت  و بیمارستان مطرح و راهکار های آن ارائه گردید .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

آقای صفر علی دهقانی مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با ارائه آمار ترخیص هزار نفر از ابتدای اجرای برنامه تحول نظام سلامت تا  تاریخ 28 اردیبهشت ماه که در راستای طرح هدفمندی یارانه ها از سوی دولت اجرایی شده بیان داشت با شناسایی مشکلات و موانع موجود بتوانیم به اهداف طرح از قبیل کاهش پرداخت مردم ، ترویج زایمان طبیعی و ارتقاء هتلینگ بیمارستان میبد برسیم .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد مدیریت بیمارستان در پایان از همشهریان محترم خواست تا با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود از طریق پل های ارتباطی از قبیل سامانه پیام کوتاه 3000838183 این مرکز را در جهت رسیدن به جایگاه واقعی خود که در شان مراجعین محترم است یاری رسانند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

 

 

 

خانم کارگر کارشناس تجهیزات پزشکی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار وب دا میبد با بیان اینکه تا پیش از اجرا شدن برنامه تحول نظام سلامت بیماران می بایست جهت عمل جراحی آب مروارید چشم با پرداخت مبلغی در حدود 250 تا 500 هزار  تومان  برای خرید لنز و کارتریج مربوطه خارج از بیمارستان اقدام می نمودند که حداکثر مبلغ 146 هزار تومان آن در تعهد شرکت های بیمه بود . ولی اکنون  با اجرا شدن طرح فوق  مرغوبترین لنز موجود با قیمتی بالغ بر 230 هزار تومان توسط خود بیمارستان تهیه می گردد . که بیمار فقط مبلغ 23 هزار تومان آن را پرداخت می کند .

 کارگر با بیان اینکه در هفته ابتدایی اجرای طرح تعداد 8 عمل جراحی آب مروارید چشم توسط دکتر سلیمانی زاد فوق تخصص چشم در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد صورت گرفته ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن تمام گامهای برنامه تحول نظام سلامت از سوی دولت موجبات کاهش پرداختی مردم و افزایش رضایت مندی آنان فراهم گردد .

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به اطلاع همشهریان محترم می رساند در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت و با هدف افزایش رضایتمندی ، ارائه خدمات با کیفیت مناسب و کاهش هزینه های بیماران و اهمیت پاسخگویی و پیگیری مشکلات و پرسش های در خصوص طرح مزبور  می توانید از طریق ذیل اقدام نمایید :

سامانه پیام کوتاه 20001590 جهت دریافت نظرات ، سوالات و شکایات مردمی

پایگاه اینترنتی tahavol.behdasht.gov.ir  و سامانه تلفنی 1590 جهت اطلاع رسانی، معرفی برنامه ها و دریافت نظرات و سوالات مردمیارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

 

در راستای اجرایی شدن برنامه تحول نظام سلامت از 15 اردیبهشت ماه در بیمارستان میبد تیم ارزیابی و بازرسی برنامه فوق به سرپرستی دکتر یارمند از روند اجرایی آن در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد بازدید نمودند .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان میبد در ابتدای این بازدید تیم مذکور از بخش های اورژانس، پذیرش و داروخانه بیمارستان بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند اجرای طرح و مشکلات آن قرار گرفتند . در پایان این بازدید تیم مذکور با حضور در دفتر سرپرستی بیمارستان ضمن اعلام رضایت خود از نحوه اطلاع رسانی به مراجعین و آشنایی کامل پرسنل از طرح فوق در خصوص رفع ایرادات سیستم his و رفع ابهام در خصوص نحوه ارسال نمونه آزمایش به آزمایشگاه های خصوصی و تهیه وسایل اتاق عمل و بخش های بستری راهکارهایی ارائه نمودند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور متخصصین شاغل در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد و اعضا کمیته اجرای طرح نوین سلامت بیمارستان جلسه آشنایی با نحوه اجرای برنامه نظام سلامت در محل اتاق جلسات برگزار گردید .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان میبد در ابتدای این جلسه دکتر آقائی ریاست بیمارستان به بیان سیاست جدید دولت مبنی بر تامین مناسب سلامت و رفاه مردم با اجرایی شدن طرح فوق و اهمیت آن پرداخت و با بیان کاهش میزان پرداختی مردم به 10 درصد و انجام زایمان طبیعی رایگان از 15 اردیبهشت ماه در بیمارستان میبد از تمامی پزشکان خواست تا با همت و تلاش مضاعف خود موجبات افزایش رضایت مندی مراجعین را فراهم آورند . در ادامه این جلسه حاضرین ضمن بیان سوالات و ابهامات خود از نحوه اجرای طرح پاسخ خود را دریافتند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور دکتر ناصر آقایی ریاست بیمارستان اولین ترخیص بیمار بر اساس دستور العمل نظام تحول سلامت صورت گرفت . هدف این طرح ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در مراکز دولتی است که با اجرا شدن دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص اجرای این طرح تا حد زیادی تمام نیازهای درمانی بیماران در مراکز دولتی برطرف می شود و نیاز به مراکز خصوصی و پرداخت هزینه های درمانی بیشتر برای بیماران کاهش می یابد.

 به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت هزینه های پرداختی بیماران نیاز به بستری به 10 درصد و برای بیماران سرپایی تا 30 درصد کاهش می یابد. اين پوشش90درصدي، شامل همه هزينه‌هاي بستري تخت و معاينات و خدمات داخلي و جراحي، داروها، تجهيزات و اقدامات تشخيصي شامل عكسبرداري‌ها و آزمايش و همچنین رایگان شدن زایمان طبیعی در بیمارستان خواهد بود .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

صبح امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران بیمارستانهای استان یزد ،مسئولین ادارات شهرستان میبد و کارکنان بیمارستان امام جعفرصادق (ع) از زحمات آقای محسن فاضل یزدی مدیر سابق این بیمارستان قدردانی وآقای صفر علی دهقانی بعنوان مدیر جدید این بیمارستان معرفی گردید.به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد این مراسم که با استقبال کارکنان رو به رو شده بود دکتر آقایی رئیس بیمارستان در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات آقای فاضل در زمان تصدی مدیریت بیمارستان از ایشان دعوت کرد تا همکاری خود را با بیمارستان ادامه دهند

 .دکتر جلال نبی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان میبد سخنران بعدی این مراسم بود که در سخنان خود آقای فاضل را مدیری توانا و دلسوز دانسته و گفت ایشان در دوره مدیریت خود کارنامه درخشانی دارند و امیدواریم بتوانیم در آینده هم از تجربیات ایشان استفاده کنیم . دکتر نبی همچنین اظهارا میدواری کرد تا آقای دهقانی نیز با نیروی جوانی که دارند بتوانند بیمارستان را با موفقیت اداره کنند

دکترجمال انتظاری سرپرست سابق شبکه بهداشت ودرمان میبد ومدیر فعلی بیمارستان افشار  دیگر سخنران این مراسم بود که اظهار داشت: پرسنل بخش درمان می دانند که بیشتر کارهای پشتیبانی در بیمارستانها بر عهده مدیران است شما 12 سال پیش این بیمارستان را با الان مقایسه کنید که در چه نقطه ای قرار داشته و الان در کجاست ؟بیمارستان میبد الان یکی از برترین بیمارستانهای استان است

دکتر دهقان رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان یزد و دکتر قوه سرپرست سابق شبکه بهداشت ودرمان میبد و دکتر ملانوری مدیر بیمارستان شهید صدوقی یزد نیز هر کدام در سخنان کوتاهی از خدمات آقای فاضل قدردانی و به خصوصیات بارز مدیریتی آقای فاضل اشاره کردند

آقای صفر علی دهقانی مدیر جدید بیمارستان نیز در سخنان کوتاهی اظهار امیدواری کرد تا بتواند همانند آقای فاضل منشاء خیر و پیشرفت بیمارستان باشد .

در پایان این مراسم هدایای پرسنل و واحدهای مختلف بیمارستان به آقای فاضل اهداء گردید .

حاشیه نگاری مراسم :

تشویق های مکرر آقای فاضل توسط حضار از جمله نکات بارز مراسم بود

خیرین عرصه سلامت حضور چشمگیری در این مراسم داشتند

محسن زاده مدیر بیمارستان مهریز،زارع زاده مدیر بیمارستان فرخی ،شاکر مدیر بیمارستان اردکان، ملانوری مدیر بیمارستان شهید صدوقی و انتظاری مدیر بیمارستان افشار از جمله مدیران بیمارستانهای استان بودند که در این مراسم شرکت داشتند

در این مراسم همچنین از زحمات رابط خیرین بیمارستان آقای محمد کاظم وهابی که اخیرا بازنشست شده است قدردانی شد

هدایای زیادی از سوی کارکنان و حاضران به مدیر سابق بیمارستان اهداء شد از جمله چند نفر از خیرین عرصه سلامت به آقای فاضل هدیه دادند

مدیران و مسئولین حاضر بهمراه مسئولین قدیم در پایان مراسم عکس یادگاری گرفتند

دریافت تصاویر بیشتر در ادامه مطلب


برچسب‌ها: دکتر نبی, بیمارستان امام جعفر صادق, ع, فاضل

ادامه مطلب...
ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : چهارشنبه بیستم فروردین 1393

در طی مصاحبه ای با آقای فاضل مدیریت بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد ایشان گزارشی از  پیشرفت پروژه های خیری در حال ساخت  شادروان حاج میرزا محمد تقی میهن دوست ارائه کردند .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد، آقای فاضل ضمن قدردانی از زحمات مرحوم میهن دوست وتشکر از وراث  آن عزیزکه ادامه دهنده راه پدر هستند بیان کردند که از نشانه های بارز مرحوم حضورشان  در محل احداث پروژه های خیری به طور روزانه و پیگیری امور توسط ایشان بود. مرحوم  میهن دوست در دوران حیات خود کمک های بی دریغی را در جهت احداث ساختمان بخش های ارتوپدی ، جراحی مغز واعصاب وبخش آموزشی (شامل  پاويون، كتابخانه، سالن مطالعه و كامپيوتر ) با زیر بنای 5400 متر مربع و در سه طبقه در قالب طرح توسعه ی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد مبذول نمودند .

محسن فاضل با بیان اینکه این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 10/900/000/000 ریال در زمان حیات ایشان و پیشرفت فیزیکی35% همراه بود که از زمان فوت آن مرحوم بدون توقف کار احداث پروژه توسط وراث ایشان ادامه یافته که تاکنون مبلغ1/500/000/000ریال هزینه کرده اند ،و با توجه به برآورد مهندسین بیمارستان و دفتر فنی دانشگاه جهت اتمام عملیات عمرانی پروژه ها ی مذکور مبلغ 18/100/000/000ریال دیگر هزینه در بر دارد که  وراث پرداخت آن را متقبل شده اند.که از لطف وعنایت ایشان سپاس گزاریم.  

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) در پایان عنوان کرد: بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با بهره گیری از ظرفیت خیرین سبز اندیش این دیار و استفاده از حمایت های بی شائبه مسئولین دانشگاه و شهرستان در پی بهره برداری از پروژه های ساختمانی در حال ساخت و تجهیز و مُدرنیزه کردن امکانات و تجهیزات پزشکی در راستای دست یابی به اهداف عالی خود می باشد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد که در مسیر ترانزیتی بندر عباس تهران قرار گرفته برای خدمات رسانی به همشهریان و مسافران نوروزی در آمادگی کامل است.

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد، مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با اشاره به اینکه این بیمارستان به عنوان تنها بیمارستان شهرستان میبد، تجهیز و برای ارائه خدمات به مردم و مسافران در ایام نوروز مشکلی ندارند گفت: ‌در ایام نوروز درمانگاه تخصصی در روزهای  غیر تعطیل فروردین در نوبت صبح با حضور متخصصین ، پزشک عمومی و ارائه خدمات پاراکلینکی فعال و به بیماران خدمات ارائه می‌دهد.
محسن فاضل خاطر نشان کرد:‌ بخش سی تی اسکن ، رادیولوژی و آزمایشگاه بیمارستان نیز در موارد اورژانسی دایر خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه بخش‌های
  فیزیوتراپی، ام آر ای و سنگ شکن  به جز روزهای تعطیل فروردین ،در دیگر روزها در شیفت صبح فعال است تصریح کرد: بخش اورژانس این مرکز  نیز به صورت 24 ساعته فعال و به مراجعان خدمات ارائه می‌دهد. و فعالیت اتاق عمل و دیگربخشهای بستری در موارد اورژانس ارائه دهنده خدمات هستند.

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) عنوان کرد: برنامه ریزی لازم جهت حضور آنکال متخصصان مورد نیاز بیمارستان در ایام نوروز صورت گرفته تادر جهت رضایت و خدمت مطلوب به مردم خدمات خود را ارائه کنند.

محسن فاضل بیان داشت: با توجه به جابجایی انبوه مسافران در تعطیلات نوروز در سطح شهرستان و افزایش حجم گردشگران در این ایام ارائه بهینه خدمات درمانی به مردم و مسافرین از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است که امیدواریم با فعالیت مطلوب شاهد رضایتمندی مراجعین باشیم و امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی در این ایام فراهم شود.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)


بسم رب الشهداء و الصدیقین

وحدت کلمه و حضور خود را در صحنه حفظ کنید و یاد امام و انقلاب را زنده نگه دارید . مقام معظم رهبری

دهه مبارک فجر یادآور همه رشادت ها، ایثارگری ها و فهم و بصیرت ملتی بزرگ است که با انفاس قدسیه حضرت امام خمینی (ره) در دنیای امروز منشاء تحولی شدند که آثار و برکات آن همچون زلال جویباران جاری گشته و آزادیخواهان و شیفتگان این طریق مقدس از آن جرعه نوشی می کنند . دهه فجر ، دهه ماندگار در تاریخ پرفراز و نشیب و ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین باورمان و روزهای اوج پیروزی انقلاب اسلامی است که در بهمن 1357 با ایثارخون شهدا و مجاهدتهای کم نظیر آحاد مردم نجیب ما شکل گرفته است.

تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعاً تا     

قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهد داشت.


انقلابی که رساترین فریاد تاریخ انقلابات ،یعنی امام امت خمینی کبیر(ره) آن را هدایت ورهبری کرد.  اکنون در سالی که با بینش مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی نام گذاری شده است و در جهت خلق حماسه سیاسی دیگر ، ما خدمتگزاران عرصه بهداشت و درمان شهرستان میبد  نیز همرنگ و همدل و با اخلاصی آکنده از شور عشق الهی در تداوم راه خونبار شهدای والامقام  به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امت بپاخاسته اسلامی ایران ، با تاسی از مقتدای خویش حضرت آیت ا...العظمی امام خامنه ای به پاس سی و پنجمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه فرخنده فجر، مشتاقانه همگام با مردم با حضوری منسجم و موثر در راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و بار دیگر به مستکبرین عالم اعلام می کنیم که بر حراست و صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن تا پای جان ایستاده و دشمنان بی هویت و سرگردان این انقلاب الهی را به خاک مذلت خواهیم نشاند .

 


                                 

 

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : سه شنبه پانزدهم بهمن 1392ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

 

طی برگزاری دو جلسه آموزشی کادر پرستاری ، مامایی و پزشکان بیمارستان میبد چگونگی مراقبت در بیماری های ارتوپدی را فرا گرفتند . به گزارش وب دا یزد به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد دکتر دهقانی – متخصص ارتوپدی برای شرکت کنندگان در این دوره مباحث آموزشی را پیرامون مراقبت در بیماران ارتوپدی ارائه کردند . لازم به ذکر است این دوره به همت واحد آموزش برگزارشده و دارای پودمان آموزشی است .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه دهم بهمن 1392

کارگاه آموزشی روشهای پیشگیری اولیه از اعتیاد با همکاری بسیج جامعه پزشکی ، ناحیه مقاومت بسیج ، نیروی انتظامی و اداره بهزیستی شهرستان میبد در سالن آمفی تئاتر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) برگزار شد .

به گزارش وب دا یزد به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد این کارگاه با هدف رویکرد جدید در مورد پیشگیری از اعتیاد و در طی سه کارگاه فرزند پروری، مهارتهای زندگی ارتباط موثر و آموزش پیشگیری از اعتیاد از طریق شناخت انواع مواد مخدر اجرا و بر ارتقاء سطح آگاهی عمومی خصوصا" افراد در معرض خطر تاکید شد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : یکشنبه ششم بهمن 1392

کارگاه آموزشی احیاء نوزاد جهت گروه مشمولین پرستاری ، مامایی و پزشکان بیمارستان در تاریخ های 5 و 6 بهمن ماه  برگزار گردید . به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در این کارگاه که به همت واحد آموزش برگزار شد شرکت کنندگان به صورت تئوری و کار عملی بر روی مانکن نوزاد مباحث آموزشی را فرا گرفتند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 به گزارش روابط عمومی بیمارستان مجروحین این حادثه که در بیمارستان شهریار تهران بستری شده بودند شب گذشته با شش دستگاه آمبولانس به شهرستان میبد منتقل و در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بستری گردیدند. وضعیت عمومی مجروحین خوب است و تحت نظر پزشکان مراحل درمان را طی می کنند . لازم به ذکر است  فرماندار میبد در ساعات اولیه صبح با حضور در بیمارستان ضمن عیادت از مجروحین  در جریان روند درمان ایشان قرار گرفتند .


ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

بر اساس حکم ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد دکتر ناصر آقایی متخصص بیهوشی بعنوان سرپرست بیمارستان امام جعفر صادق (ع) منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد در حکم انتصاب سرپرست بیمارستان امام جعفر صادق (ع) از ایشان خواسته شده تا توانمند سازی کارکنان بویژه کارکنان تخصصی ، اصلاح فرایند سرانه درآمد و هزینه تخت با استفاده از سازوکارهای مدیریتی و اجرای حسابداری تعهدی و واگذاری فرایند خدمات پشتیبانی به بخش خصوصی ، همراهی با مسئولین شهری و نگهداری و حفظ سرمایه های انسانی خیرین در دستور کار قرار گیرد.

همچنین در این حکم از خدمات دکتر مریم السادات نیلچیان سرپرست سابق بیمارستان قدردانی شده استارسال توسط مدیر وبلاگ

با پیگیری های صورت گرفته از سوی مسئولین بیمارستان و موافقت معاون محترم مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان و رئیس اداره امور پروانه های  وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با افزایش بخشهای  جراحی مغز و اعصاب ،POST CCU  و قلب ، عفونی ، دیالیز ، ICU جراحی  بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد موافقت به عمل آمد .به گزارش روابط عمومی بیمارستان با اجرایی شدن این مصوبه در آینده نزدیک تعداد تخت مصوب بیمارستان افزایش خواهد یافت و تعداد 12 بخش جدید در حال احداث توسط خیرین محترم به بهره برداری خواهد رسید  . این موفقیت را به مردم شریف میبد  به ویژه خیرین عرصه بهداشت و درمان شهرستان میبد تبریک می گوییم .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد در نظر دارد ، تعدادی از فارغ التحصیلان مقاطع مختلف تحصیلی را از طریق آزمون و به صورت قراردادی جهت مشاغل خدماتی ، نگهبانی ، سرایداری و بهداشتی درمانی به کارگیری نماید . لذا متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از تاریخ 92/3/28 به سایت  اینترنتی دانشگاه به آدرس  WWW. SSU.ac.ir مراجعه  نمایند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : شنبه بیست و یکم بهمن 1391

به مناسبت دهه مبارک فجر اردوی یک روزه کویر نوردی خانوادگی با حضور جمعی از  پرسنل بیمارستان و به همت شورای فرهنگی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد و بسیج جامعه پزشکی شهرستان در محل حاجی آباد رستاق برگزار شد .به گزارش روابط عمومی بیمارستان از دیگر برنامه های جنبی این اردو برگزاری مراسم زیارت عاشورا و مسابقه نقاشی جهت فرزندان پرسنل بود .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه نوزدهم بهمن 1391

به همت شورای فرهنگی بیمارستان به مناسبت ایام ا... دهه مبارک فجر یک دوره مسابقه حفظ قرآن کریم در بین پرسنل برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی بیمارستان  این دوره مسابقه در دو بخش حفظ و تجوید در بین تعدادی از پرسنل بیمارستان و با حضور کارشناسان مربوطه در محل نمازخانه بیمارستان برگزار شد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : چهارشنبه هجدهم بهمن 1391

به نام خدا

انقلاب اصیل ماجلوه ای از نهضت پر عظمت حضرت رسول ا… (ص ) است .

امام خمینی(ره)

فرارسیدن ایام فرخنده دهه ی مبارک فجر، دهه ی پیروزی ، دهه ی رسیدن به اوج بلندی وقدرت ، دهه ی نجات از ظلمت واستثمار برعاشقان ولایت و ولایتمداری مبارک باد . سی وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حالی فرا می‌رسد که ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار جهانی و منطقه‌ای قرار دارد و به کانون توجه اندیشمندان، صاحب نظران و ملل ستم دیده برای الگوگیری تبدیل شده است. اثرات قابل تأملی که انقلاب اسلامی در مناسبات بین‌المللی بر جای گذاشته حاصل وحدت، اتحاد و همبستگی ملت و مسئولین است که دشمن تلاش می‌کند این اکسیر کارآمد نظام را به تفرقه و اختلاف مبدل کند.لذا اگر بخواهیم دستاوردهای انقلاب اسلامی در جهان گسترش و تداوم داشته باشد نیازمند حفظ وحدت هستیم که این مهم بااطاعت و پيروي از ولی امر مسلمين حضرت آيت ا... خامنه اي بدست می‌آید. امروز آرزوی ديرينه  امام خمينی (ره)که صدور معنوی انقلاب اسلامی بود به تحقق نشسته است و آزادگان جهان با الهام از انقلاب اسلامی،استکبار جهانی،صهيونيسم و ايادی مزدورشان را در سرتاسر عالم به چالش کشانده اند و تناقض رفتارهای مدعيان دروغين دموکراسی و حقوق بشر را آشکار ساخته اند.

لذا ضمن دعوت پرشور از عموم ملت ایران برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن  به ویژه تلاشگران عرصه بهداشت و درمان شهرستان میبد خواسته می شود تا با درک حساسيت و شرايط جهانی و در آستانه انتخابات رياست جمهوری همصدا با دریای مواج ملت همچون گذشته  در راهپیمایی بزرگ این روز  به صورت گسترده شركت نموده و پیام این ملت بزرگ را درحمایت همه جانبه از نظام مقدس جمهوری اسلامی به گوش ملت های مستضعف ومستکبرین جهان اعلام و باعث خواری و خفت بيش از بيش دشمنان انقلاب اسلامي و قوت قلب مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب باشند.


       بیمارستان امام جعفر صادق (ع)  ، نظام پزشکی و بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبدارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به منظور محکوم نمودن اهانت اخیر ایادی استکبار جهانی به ساحت مقدس حضرت رسول اکرم (ص) مراسم تکریم و گرامیداشت پیامبر اعظم (ص) در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد برگزار گردید

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد  میبد در این مراسم که به همت بسیج جامعه پزشکی شهرستان میبد برگزار شد پس از اقامه نماز جماعت یکی از کارشناسان سیاسی در خصوص اخلاق حسنه پیامبر گرامی اسلام و برنامه ریزی پنهان و آشکار استکبار جهانی و ایادی صهیونیسم بین الملل علیه دین مبین اسلام سخنرانی نمود در پایان این مراسم حاضران که از بخش های مختلف بهداشت ودرمان شهرستان بودند ساخت و تولید فیلم اهانت آمیز به رسول گرامی اسلام را محکوم نمودندارسال توسط مدیر وبلاگ

پيرو اعلام دستور العمل مهارتهاي مراقبت و رفتار با كودكان در مراكز بهداشتي درماني به عنوان يكي از مصاديق دومين جشنواره حاكميت باليني ، كارگاه آموزشي مربوطه جهت كليه رده ها و رسته هاي شاغل در مراكز بهداشتي شهرستان و بيمارستان در سالن آمفي تئاتر بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد برگزار شد .به گزارش روابط عمومي بيمارستان اين كارگاه كه داراي پودمان آموزشي نيز بود با سخنراني خانم دكتر خلاصه زاده متخصص روانپزشكي و استاديار دانشگاه و خانم دكتر نصيريان و با حضور جمعي از پرسنل بيمارستان و مراكز بهداشتي برگزار گرديد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور كارشناسان امور بيمارستاني دانشگاه و مسئولين بيمارستان هاي شهيد سيد مصطفي خميني طبس ، ضيائي اردكان و امام جعفر صادق (ع) ميبد جلسه برنامه زمانبندي دومين جشنواره كشوري حاكميت باليني در بيمارستان ميبد برگزار گرديد . به گزارش روابط عمومي بيمارستان در اين جلسه خانم سعادت كارشناس امور بيمارستاني دانشگاه  با بيان اينكه 15 مهر ماه  آخرين تاريخ خود ارزيابي بيمارستانها و ارسال به دانشگاه است به شرح برنامه زمانبندي دومين جشنواره حاكميت باليني و نحوه امتياز دهي و خود ارزيابي بيمارستانها اشاره نمودند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : چهارشنبه بیست و پنجم مرداد 1391

پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه سنجش پوكي استخوان در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد شروع به کار کرد .

 با استفاده از اين آزمون ساده و فقط در عرض چند دقیقه , بدون آمادگی و تزریق می توانید نسبت به تشخیص قطعی پوکی استخوان خود اقدام نمایید .انجام این آزمون برای تمامی خانم های یائسه و برای تمام افراد مسن توصیه می شود .

ساعات پذیرش : ساعت 8 تا 14

شماره تماس 7753044 و 7753045-0352ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : شنبه دهم تیر 1391

 

به لطف خداوند و با همت پزشکان و کادر درمانی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) خانمی 31   که در منزل دچار خونریزی بسیار شدید شده بود و در ساعت 40/6 صبح به اتاق زایمان بیمارستان مراجعه کرده بود از مرگ نجات یافت . به گزارش روابط عمومی بیمارستان پس از انجام اقدامات اورژانسی توسط کادر اتاق زایمان بیمار توسط پزشک متخصص ویزیت که به علت افت ضربان قلب جنین و خونریزی شدید مادر به اتاق عمل انتقال یافت . در اتاق عمل نوزاد با آب کار یک متولد و اقدامات احیاء توسط تیم بیهوشی و زنان انجام شده و به nicu انتقال یافت .  مادر نیز پس از دریافت چند واحد خون در بخش ویژه تحت مراقبت قرار گرفت .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه هشتم تیر 1391
 

همزمان با اعیاد شعبانیه و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز با حضور ریاست بیمارستان از جانبازان شاغل در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با اهداء لوح تقدیر شد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه یکم خرداد 1391

مردی 35 ساله كه در اثر بريدگي با اره برقي در ناحيه يك سوم فوقاني ساق به يك سوم مياني آن دچار زخم بسيار وسيع  و قطع استخوان و شريانها ، وريدها و اعصاب ساق  پا گرديده  و بعلت خونريزي شديد در شوك بود پس از اعزام از درمانگاه صدر آباد به بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد  توسط تيم جراحي از مرگ  و قطع اندام نجات يافت . به گزارش روابط عمومي بيمارستان دكتر ابوالفضل دهقاني _ متخصص ارتوپدي با بيان اينكه پس از ورود بيمار به اتاق عمل با انجام عمل جراحي سريع و برش بر روي ساق پا ابتدا رگ بيمار پيدا و خون و سرم فراوان به بيمار داده شد كه در نتيجه فشار خون بيمار به حالت طبيعي برگشت و عمل جراحي بر روي ساق بيمار صورت گرفت و بيمار جهت انجام جراحي عروق به بيمارستان افشار اعزام گرديدارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به گزارش روابط عمومی بیمارستان خانم اعظم امامی میبدی – مامای شاغل در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد پس از کسب عنوان مامای نمونه استانی ، در همایش بزرگداشت روز جهانی ماما که در اردیبهشت ماه امسال در تهران برگزار شد به عنوان مامای نمونه کشوری سال 91 برگزیده و لوح تقدیر خود را از مقام محترم وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دریافت نمودند . کسب این عنوان را به خانم امامی و سایر همکاران ایشان تبریک می گوییم.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1391

به مناسبت فرخنده میلاد حضرت زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن مراسم جشنی با حضور پرسنل بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در محل سالن آمفی تئاتر برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی بیمارستان در ابتدای این مراسم دکتر نیلچیان سرپرست بیمارستان ضمن خوشامد گویی به مدعوین به بیان مقام والای حضرت زهرا (س) پرداخت . از دیگر برنامه های این جشن سخنرانی علمی توسط دو پیشکسوت پرستاری سرکار خانم متوسلیان و دهقانی کارشناس ارشد پرستاری می توان نام برد . در پایان مراسم از بازنشستگان سال های اخیر بیمارستان و همچنین پرسنل برگزیده در سال گذشته با اهداء لوح و جوایز تقدیر و با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء خاتمه یافت .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : شنبه دوم اردیبهشت 1391

ضمن عرض تسليت درگذشت مرحوم هادي نائيني ميبدي از پرستاران صديق بيمارستان ، به اطلاع مي رساند مراسم ختم آن مرحوم از سوی بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد از ساعت 9 صبح روز دو شنبه 4/2/91 در محل نمازخانه بيمارستان برگزار می شود.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

همزمان با هفته سلامت و با حضور جمعی از مسئولین شهرستان میبد، یک باب مسجد و 6 دستگاه سوئیت در محل بیمارستان امام جعفر صادق(ع) این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت. این مراسم با اقامه نماز ظهر و عصر توسط امام جمعه میبد آغاز شد. سپس آیت ا... اعرافی به ذکر مصائبی از حضرت زهرا سلام ا... علیها پرداخت و در پایان به تعدادی از خیرین، لوح تقدیر، اهداء شد.

آقای کاظم وهابی مسئول جذب خیرین حوزه بهداشت و درمان، هزینه احداث مسجد و میهمانسرا را 270 میلیون تومان اعلام کرد و گفت : مبلغ 160 میلیون تومان از این مبلغ را آقایان حمامی و امامی فر متقبل گردیده و مابقی، از محل کمک های مردمی، تأمین گردیده است. وی با اشاره به اینکه بیش از 40 درصد تخت های بیمارستان میبد را بیماران غیربومی، اشغال کرده اند افزود: ساخت سوئیت برای اسکان همراه بیماران غیر بومی می تواند کمک بسیار بزرگی برای همراهان بیماران باشد و همواره بعنوان یکی از نیازهای اساسی این بیمارستان بشمار می رفته است.


برچسب‌ها: مسجد, بیمارستان میبد, آیت الله اعرافی

ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : چهارشنبه نهم فروردین 1391
بمناسبت فرا رسیدن سالروز تولد حضرت زینب کبری و روز پرستار محمد رضا رجایی فرماندار شهرستان میبد با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) این روز را به پرستاران و کادر درمانی تبریک گفت به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد مسئولین بهداشت ودرمان و بیمارستان همراه با فرماندار شهرستان با حضور در بخش های مختلف بیمارستان و اهدائ گل به پرستاران این روز فرخنده را گرامی داشتند همچنین رجایی فرماندار میبد از نزدیک مشکلات تعدادی از بیماران را بررسی و دستور لازم را صادر نمود فرماندار شهرستان میبد با حضور در مرکز بهداشتی ودرمانی روستایی رکن آباد با اهداء شاخه گل روز پرستار را به کادر بهداشتی این مرکز تبریک گفت 
برای دریافت تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید        برای دریافت تصویر در اندازه واقعی کلیک کنید 
 
 

برچسب‌ها: روز پرستار, فرماندار میبد, بیمارستان امام جعفر صادق

ارسال توسط مدیر وبلاگ

       


 همزمان با سفر مقام محترم وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي به استان يزد و با حضور جمعي از مسئولان شهرستان و خيرين افتتاح رسمي دانشكده پرستاري ميبد ، مسجد و 6 واحد رفاهي از طريق ويدئو كنفرانس با دستور مقام محترمه وزارت و به دست خير محترم مسجد مورد بهره برداري قرار گرفت به گزارش روابط عمومي بيمارستان ساختمان مسجد توسط جناب حاج محمد حسين حمامي و 6 واحد رفاهي جهت بيماران در طبقه فوقاني مسجد توسط جناب حاج احمد امامي فر و ساير خيرين با مساحت زير بنا 380 متر مربع و با اعتباري بالغ بر 250 ميليون تومان ساخت و تجهيز شده است .در پايان مراسم ضمن رونمايي از سالنامه خيرين عرصه بهداشت و درمان شهرستان ميبد نماز جماعت با حضور مدعوين برگزار شد .  


برچسب‌ها: افتتاح, وزير, دانشكده

ارسال توسط مدیر وبلاگ

برای اولین بار در سطح شهرستان های کشور:

 انجام موفقیت آمیز عمل جراحی کاشت سمعک در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد.

عمل جراحي BAHA يا كاشت سمعك جهت دو گروه استفاده مي شود: 
- افرادي كه دچار كاهش شنوائي شديد هستند و در عين حال بعلت مسائل طبي نمي توانند تحت عمل جراحي قرار بگیرند و يا از سمعك هاي معمول بعلت ريسك عفونت استفاده كنند.
-  افرادي كه به دليل مسائل زيبايي و عوامل اجتماعي نمي خواهند از سمعك هاي معمولي و قابل رويت استفاده كنند.

در اين شيوه سمعك در قسمتي از استخوان گيجگاهي گذاشته مي شود و در زير پوست قرار مي گيرد كه علاوه بر كيفيت بسيار خوب احتمال عوارض بسيار كمي دارد.

انجام موفقيت آميز اين عمل كه برای اولین بار در سطح شهرستانهاي كشور صورت میگیرد توسط دكتر محمد رضا وحيدي - متخصص گوش، حلق و بيني-  وسایر اعضای تیم جراحی در بیمارستان امام جعفرصادق(ع) شهرستان میبد جهت خانمي 61 ساله كه از ناشنوايي كامل يك گوش و كاهش شنوايي گوش ديگر رنج مي برد با موفقیت صورت گرفت.ارسال توسط مدیر وبلاگ

به گزارش روابط عمومي بيمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ميبد تيم جراحي اين بيمارستان با انجام عمل بر روي زن 60 ساله 6 عدد كيست از داخل شكم اين فرد خارج نمودند . دكتر عموئي – متخصص جراحي با اشاره به اينكه  بيمار با درد شكم و توده شكمي به پزشك مراجعه مي كند كه پس از بررسي وجود 6 عدد كيست در كبد ، طحال ، مزانتر ، شكم  ، تخمدان و جدار شكم او تشخيص داده مي شود . دكتر عموئي با بيان اينكه اين بيماري مشترك بين انسان و دام مي باشد عامل انتقال آن را خوردن گوشت و كبد آلوده بيان نمود كه عموما باعث رشد كيست در كبد و ريه مي شود ، ولي اين بيمار كه به علت عقب ماندگي ذهني پس از 20 سال به پزشك مراجعه مي نماید، كه باعث ايجاد كيست  در شكم و جدار شكم شده كه از اين لحاظ نادر مي باشد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

 

با حضور رياست بيمارستان امام جعفر صادق (ع) و مسئولين بخش ها ، كميته حاكميت باليني در محل اتاق سرپرستي تشكيل شد . به گزارش روابط عمومي بيمارستان در اين جلسه راهكارهاي ارتقاء كيفيت و رضايت مندي ذينفعان مورد بررسي قرار گرفت كه از جمله موارد مطرح شده مي نوان به كاليزه كردن تجهيزات پزشكي ، بهداشت پرسنل و بيمار، فعال كردن كلاسهاي آموزشي و فعاليت پژوهشي و ارائه راهكار در جهت مشاركت بيماران در مسير درمان اشاره كردارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

ساختمان مسجد و میهمانسرای بیمارستان امام جعفر صادق (ع)شهرستان میبد به همت خیرین  عرصه سلامت در حال ساخت است به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میبد هم اکنون این پروژه در دو طبقه شامل مسجد در طبقه هم کف و 6 سوئیت مسکونی در طبقه اول در حال احداث است تمام هزینه های این پروژه از محل  خیرین تامین گردیده و تاکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است آقای حاج محمد حسین حمامی مبلغ 60 میلیون تومان برای این پروژه  هزینه کرده و مابقی اعتبار مورد نیاز نیز توسط  جمعی از خیرین پرداخت گردیده استارسال توسط مدیر وبلاگ

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان