عافیت
نشریه الکترونیکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد

 
تاريخ : چهارشنبه یکم بهمن 1393

به منظور رفاه حال همشهریان عزیز و سهولت دسترسی به نوبت های پزشکان از تاریخ 10/11/93 نوبت دهی پزشکان متخصص و فوق تخصص در محل درمانگاه تخصصی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد به صورت تلفنی انجام می شود . این سیستم کاملا مکانیزه بوده و شما عزیزان
می توانید جهت اخذ نوبت به طریق ذیل عمل نمایند.

نوبت دهی  برای فردا از ساعت 7 صبح تا 12 شب و برای امروز از 7 صبح تا 5 دقیقه قبل از اتمام کار پزشک ارائه می شود

1. تماس با شماره تلفن 8 - 32358090
2. جهت اطلاع از برنامه پزشکان کلید 1 و برای رزرو نوبت کلید2 را فشار دهید

3. چنانچه برای امروز نوبت می خواهید کلید 1 و برای فردا کلید 2 را فشار دهید.
4. برای نوبت صبح کلید 1 و برای نوبت عصر کلید 2 را فشار دهید.
5. برای انتخاب پزشک فوق متخصص کلید 1 و پزشک متخصص کلید 2 را فشار دهید.

6. سیستم نام تخصص را اعلام می کند . شما می توانید تخصص مورد نظر خود را با فشردن کلید مربوطه انتخاب کنید.

7. سپس ، سیستم نام پزشکان را اعلام می کند . شما می توانید پزشک مورد نظر خود را با فشردن کلید مربوطه انتخاب کنید.
8. شماره موبایل خود را جهت گرفتن نوبت از طریق تلفن وارد و کلید * را فشار دهید  .
9. در پایان ، سیستم کد پیگیری و ساعت تقریبی حضور شما را در درمانگاه اعلام می نماید. لطفا در ساعت مقرر با در دست داشتن دفترچه بیمه و کد پیگیری در درمانگاه حضور بهم رسانید.

توجه : در اين بيمارستان ، نوبت دهي تلفنی مي باشد. لطفا حضوري براي دريافت نوبت ، مراجعه نفرماييد

ü     فوق تخصص های حاضر در درمانگاه:

روماتولوژی، غدد، غدد اطفال، نفرولوژی، گوارش،ریه، خون                                      

ü     تخصص های حاضر در درمانگاه :

داخلی، جراحی عمومی، داخلی اعصاب، روانپزشکی، زنان و زایمان، ارتوپدی،چشم پزشکی، گوش، حلق و بینی، طب کار، طب فیزیکی و توانبخشی، پوست و مو، اطفال، ارولوژی، جراحی مغز و اعصاب، قلب و عروق، عفونی


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, سامانه نوبت دهی

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

بیمارستان میبد امروز به مناسبت این دو میلاد فرخنده حال و هوایی دیگر داشت و علاوه بر تزئین بیمارستان و توزیع شیرینی بین مراجعین و پرسنل ، مراسم جشنی ویژه بانوان در سالن آمفی تئاتر این مرکز برگزار شد.به گزارش روابط عمومی بیمارستان در ابتدای این مراسم دکتر ناصر آقائی ریاست بیمارستان ضمن خوشامدگوئی به حاضرین به بیان دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان به ویژه آمار قابل توجه افزایش مراجعین به درمانگاه تخصصی و همچنین مزایا و مشوق های ترویج زایمان طبیعی پرداخت.

آقای فلاح معاون فرماندار شهرستان میبد نیز در سخنانی یکی از اقدامات  دولت یازدهم را در بحث بهداشت و درمان طرح تحول نظام سلامت برشمرد که دارای منشا خیر و برکت جهت مردم شده است .وی  از برگزاری اینگونه همایش ها در جهت ایجاد روحیه شاد بودن به ویژه در مناسبت های مذهبی  جهت سلامت روح  در کنار جسم استقبال نمود. از دیگر برنامه های جنبی این مراسم برنامه های  آموزشی جهت ترویج زایمان طبیعی ، تقدیر از خانم امامی مسئول اتاق زایمان بیمارستان که جدیدا به افتخار بازنشستگی نائل شده و رابطین آموزشی بیمارستان بود.


برچسب‌ها: بیمارستا میبد, جشن میلاد

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : سه شنبه شانزدهم دی 1393

به مناسبت هفته وحدت و در آستانه ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) در یک اقدام ارزشی جمعی از داوطلبین جمعیت هلال احمر شهرستان میبد از بیماران بستری در بیمارستان میبد عیادت نمودند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان در این بازدید که جناب آقای حاج شیخ محمد علی فاضلی، سید محسن فلاح معاون فرماندار و آقای بنا سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان حضور داشتند با اهدا شاخه گل از پرسنل درمانی تقدیر و از بیماران بستری در بیمارستان عیادت به عمل آمد.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : سه شنبه شانزدهم دی 1393

به مناسبت میلاد فرخنده پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) جشن بزرگ میلاد ویژه بانوان شهرستان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی بیمارستان این مراسم در روز پنج شنبه مورخ 18/10/93 ساعت 8 الی 11 صبح در محل سالن آمفی تئاتر بیمارستان، که با اجرای برنامه های شاد و مولودی خوانی همراه خواهد بود به همت واحد آموزش بیمارستان اجرا و همراه با اجرای برنامه هایی جهت ترویج و تشویق زایمان طبیعی خواهد بود.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, جشن میلاد

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
فراخوان ثبت نام از فارغ التحصیلان رشته های تحصیلی مامائی، بهداشت عمومی، علوم آزمایشگاهی ، روان شناسی بالینی و تغذیه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد به صورت انعقاد قرارداد با بخش خصوصی .

جهت مشاهده کلیک نمایید.


برچسب‌ها: جذب نیرو

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : جمعه بیست و هشتم آذر 1393

به گزارش روابط عمومی بیمارستان میبد این باوی 28 ساله که به علت مرگ مغزی نزدیک به هفت روز است در بخش icu بیمارستان امام جعفر صادق میبد بستری است ، پس از جلب رضایت خانواده وی توسط کادر درمانی و با حضور تیم جراحی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و تیم اتاق عمل بیمارستان میبد دو کلیه و کبد وی پس از عمل جراحی جهت پیوند کلیه به بیمارستان شهید صدوقی یزد و پیوند کبد به یکی از بیمارستان های شیراز ارسال خواهد گردید.

 

آقای قاسمی مسوول هماهنگ کننده اهدا عضو دانشگاه با بیان اینکه افرادی که در مرگ مغزی به سر می برند توسط تیم درمانی نگهداری می شوند تا جلب رضایت خانواده ایشان صورت گیرد. و در طول فعالیت نزدیک به دو ساله این نهاد تعداد اهدا را ۱۴ مورد تا کنون دانست. وی از خانواده هایی که در این وضعیت قرار دارند خواست که با اهدا عضو بستگان خود موجبات حیات دوباره چند نفر دیگر و همچنین کسب آرامش قلبی جهت خود ایشان دانست. وی با بیان اینکه انجام پیوند قلب و کلیه در استان یزد صورت می گیرد ولی به دلیل آنکه جهت پیوند کبد دانشگاه علوم پزشکی شیراز دارای این توانایی است لذا عمل جدا سازی و پیوند توسط تیم جراحی شیراز صورت گیرد.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, اهدا عضو

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 

در يک اقدام خداپسندانه ، یکی از خیرین شهرستان میبد ، يک دستگاه ماشین لباس شویی به  مبلغ دو میلیون تومان به واحد رختشوی خانه بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد اهدا کرد.
آقای دهقانی شورکی مدیر بیمارستان میبد ضمن اعلام اين مطلب از عمل خدا پسندانه این خیر عزیز تقدیروتشکر نمودو ابراز امیدواری کرد اینکونه کار ها به عنوان یک سنت حسنه در جامعه فراگیر شود.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, خیرین

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال ((اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی)) نام گذاری گردیده و همچنین با اجرا شدن برنامه تحول نظام سلامت که در راستای سند چشم انداز ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و با حمایت قاطع دولت تدبیر و امید همراه بود از ابتدای سال 1393 گامی بزرگ در ارائه خدمات درمانی به مردم بزرگوار شهرستان میبد برداشته شده است . امید است تا بتوانیم خدماتی قابل قبول و در شان همشهریان عزیز ارائه دهیم.

 • تحویل و راه اندازی 2 دستگاه دیالیز با هزینه ای بالغ بر 140 میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوق یزد، به نحوی که بیماران دیالیزی دیگر به خارج از شهرستان ارجاع داده نخواهند شد.
 • بهینه سازی سیستم برق اضطراری سی تی اسکن و ام ار آی با استفاده از باطری های استاندارد با هزینه ای بالغ بر 24 میلیون تومان با هدف کاهش ریسک خرابی این دستگاه ها
 • برای اولین بار حضور 3 متخصص زنان و زایمان فعال و شاغل در بیمارستان جهت ارائه خدمات به مراجعین محترم.
 •  برای اولین بار حضور 3 متخصص ارتوپدی به صورت فعال در شهرستان و بیمارستان جهت ارائه خدمات به همشهریان محترم.
 • اولین حضور متخصص طب فیزیکی در شهرستان  با ارائه خدمات نوار عصب و عضله و... با هدف کاهش مدت انتظار از 4 ماه به یک روز جهت مراجعین محترم.
 • برای اولین بار حضور کارشناس کار درمانی در محل درمانگاه تخصصی  با چشم انداز راه اندازی کلینیک کار درمانی در آینده نزدیک.
 •  تجهیز مرکز تصویر برداری به دستگاه سونوگرافی جدید با هزینه ای بالغ بر 180 میلیون تومان با الطاف خیرین محترم
 • برای اولین بار پرداخت 120 میلیون تومان وام قرض الحسنه به پرسنل با هدف افزایش رضایتمندی و دلگرمی ایشان با حمایتهای خیرین محترم.
 • ورود اتوکلاو دیجیتال با  بازدهی بیشتر و افزایش حجم فرایند استریل بیمارستان با هزینه ای بالغ بر 14 میلیون تومان با الطاف خیرین محترم.
 • برای اولین بار بهبود فضای بخش های بستری با ایجاد گلدان های مصنوعی با هدف آرامش بخش تر و مطلوب تر شدن فضا جهت بیماران با هزینه ای بالغ بر دو میلیون ششصد هزار تومان از محل کمک های خیرین محترم.
 • تجهیز اتاق عمل ارولوژی با هزینه ای معادل ۳۴ میلیون تومان و انجام موفقیت آمیز عمل جراحی نهان بیضگی (لاپاروسکوپی) برای اولین بار در سطح استان یزد
 • تهیه بیلی روبن سنج به مبلغ ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان جهت تعیین زردی نوزادان بدون نیاز به نمونه گیری خون به عنوان اولین بیمارستان دولتی.
 • خریداری دستگاه آی کروما آزمایشگاه با هزینه ای معادل ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ودستگاه کرایوتراپ به مبلغ ۴ میلیون تومان برای بیمارستان

 


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, طرح تحول نظام سلامت

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

در آستانه اربعین حسینی  پرچم متبرک شده به ضریح مطهر امام حسین (ع) به بیمارستان امام جعفر صادق(ع) اهدا گردید. به گزارش روابط عمومی بیمارستان این پرچم ها از سوی یکی از پرسنل بیمارستان در سفر به کربلا متبرک شده و طی مراسمی به بیمارستان میبد اهدا گردید. در این مراسم که ریاست بیمارستان ، جمعی از پرسنل بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان حضور داشتند ابتدا زیارت عاشورا قرائت گردید و پایان بخش آن اقامه نماز جماعت ظهر و عصر بود.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : چهارشنبه دوازدهم آذر 1393

بازدید دکتر تارا مدیر گروه مدیریت تعالی و خدمات بالینی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان میبد . در راستای بازدیدهای وزارتی از برنامه تحول نظام سلامت تیم نظارتی دانشگاه به همراه نماینده وزارت از نحوه ارائه خدمات سرپایی و ارتقای کیفیت خدمات ویزیت توسط پزشکان متخصص در محل درمانگاه تخصصی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد بازدید کردند. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) تیم بازدید کننده با حضور در محل احداث ساختمان جدید درمانگاه تخصصی از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه ساختمانی و همچنین  راهکارهای تامین منابع مالی جهت تکمیل و بهره بردای از ساختمان جدید درمانگاه تخصصی و بهبود کیفیت ارائه خدمات به مراجعین قرار گرفتند.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, طرح تحول نظام سلامت

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

آیت الله اعرافی،امام جمعه میبد در بازدید سرزده از بیمارستان امام جعفر صادق خواستار سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی بیمارستان شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد،آیت الله اعرافی با حضور در درمانگاه تخصصی بیمارستان و بخش اورژانس از نزدیک در جریان درمان مراجعان قرار گرفت.

دکتر ناصر آقایی رییس بیمارستان نیز گزارشی از اجرای طرح تحولات در شهرستان میبد را ارایه داد.

آیت الله اعرافی همچنین از پروژه های عمرانی درمانگاه تخصصی و آزمایشگاه مرکزی بازدید و ضمن قدردانی از خیرین بخش سلامت خواستار پیگیری مسئولین به منظور تسریع در اجرای پروژه های عمرانی بیمارستان شد.ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : دوشنبه سوم آذر 1393
ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه پانزدهم آبان 1393

پس از آنکه اعضاء هیئت ابوالفضلی فیروزآباد میبد با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد در یک اقدام قابل تحسین غذای متبرک حضرت ابوالفضل (ع) را بین بیماران بستری توزیع نمودند در اقدامی دیگر طبخ غذا جهت پرسنل شیفت، بیماران و همراهانشان را در روز تاسوعای سالهای بعد را متقبل شدند. به گزارش خبرنگار وب دا میبد آقای دهقانی مدیر بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد با بیان مطلب فوق اعلام  کرد که حسینیه خانقاه میبد نیز تهیه غذای متبرک جهت بیمارستان را در روز عاشورا بر عهده گرفتند وی ابراز امیدواری کرد خدای متعال به ایشان توفیق دهد که صمیمانه و به طور اصولی و صحیح به امام حسین(ع) خدمت نمایند.


برچسب‌ها: شور حسینی, بیمارستان میبد

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

حال و هوای عاشورایی بیماران بستری در بیمارستان میبد همزمان با توزیع غذای متبرک حضرت ابوالفضل (ع) + تصاویر

همزمان با تاسوعای حسینی امسال هیئت ابوالفضلی فیروزآباد میبد در یک اقدام قابل تحسین غذای متبرک حضرت ابوالفضل(ع) را بین بیماران بستری در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) توزیع کرد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان میبد در روز تاسوعای حسینی حضور سادات هیئت ابوالفضلی فیروز آباد در بیمارستان و توزیع غذای متبرک حضرت ابوالفضل (ع) حال و هوای عاشورایی به بیمارستان داد . در اینجا ناله های نینوایی بیماران را می شنوی که با شنیدن نام ابوالفضل (ع) و به یاد دست های شفابخش سقای دشت کربلا ، طاقت را از دل انسان می رباید و. دلهای شکسته ای که به سقاخانه دخیل می بندند و دست های شفا بخش آب آور دشت کربلا را برای التیام و زوددن اندوه خود واسطه قرار می دهند .

پیش از حضور سادات هیئت ابوالفضلی در بیمارستان ،  رئیس و مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) با حضور در آشپزخانه هیئت از عوامل پخت غذای متبرک حضرت ابوالفضل (ع) قدردانی کردند .حاج سید اصغر کمالی یکی از اعضای هیئت امنای هیات ابوالفضلی فیروز آباد در این زمینه گفت : انشاء الله از این پس همه ساله در روز تاسوعای حسینی غذای بیماران بیمارستان میبد در آشپزخانه حضرت ابوالفضل (ع) طبخ خواهد شد وی گفت در ظهر روز تاسوعا 8000 نفر غذا در این هیئت طبخ می شود و 45 نفرآقایان و 80 نفر از بانوان در پخت و توزیع غذا کمک می کنند 

تصاویر بیشتر ادامه مطلب...
ارسال توسط مدیر وبلاگ

دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد در نظر دارد خدمات طبخ وتوزیع غذای بیمارستان و دانشکده پرستاری میبد را از طريق مناقصه به بخش خصوصي واگذار نمايد لذا از متقاضيان واجد شرايط و صلاحيت دار كه از توان مالي و اجرايي كافي برخوردار مي باشند و تمايل به شركت در مناقصه را دارند دعوت بعمل مي آيد با توجه به موارد ذيل اقدام لازم بعمل آورند .

شرح موضوع مناقصه : واگذاری خدمات طبخ و توزیع غذا

مبلغ و نوع تضمين شركت در مناقصه : 80.000.000 ريال بصورت ضمانت نامه معتبر در وجه دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي يزد .

نحوه دريافت و تحويل اسناد : متقاضيان بايستي جهت دريافت اسناد و مدارك مناقصه حداكثر تا پايان وقت اداري روز پنج شنبه مورخ 15/8/93 به ادرس میبد ،بلوار بسیج ، بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد، واحد دبیرخانه مراجعه نمایند نمايند .

زمان تحويل ، بازگشايي و محل رسيدگي به پيشنهادات : آخرين مهلت تحويل اسناد حداكثر تا پايان وقت اداري روز سه شنبه مورخ 27/8/93 مي باشد. بازگشايي پاكتهاي پيشنهادات روز چهارشنبه مورخ 28/8/93 راس ساعت 8 در محل دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع مي باشد .

 ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : چهارشنبه هفتم آبان 1393ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه یکم آبان 1393

فرماندار شهرستان میبد در ساعات اولیه امروز به صورت سرزده از بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد بازدید به عمل آورد . به گزارش روابط عمومی بیمارستان آقای فلاح در این بازدید از بخش های پاراکلینیکی و بستری بیمارستان بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمت به مراجعین قرار گرفت.


برچسب‌ها: فرماندار میبد, بیمارستان میبد

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه بیست و هشتم مهر 1393

محمد مسلمی، علی فروتن و حمید گلی، اعضای گروه 3 نفری فیتیله هستند که عصر امروز با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد از بخش اطفال بیمارستان بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی بیمارستان عمو فیتیله ها با حضور در بخش اطفال از کودکان بستری در این بخش عیادت نمودند، برنامه ای که به دلیل همزمان شدن با ساعات ملاقات با استقبال گرم کودکان و والدین ایشان قرار گرفت.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, عمو فیتیله ها

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به مناسبت هفته دفاع مقدس دومین بیمارستان صحرایی تخصصی و فوق تخصصی  شهدای جامعه پزشکی در استان یزد برپا می شود . در همین راستا تیم تدارکات بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد  جهت راه اندازی بخش فیزیوتراپی به منطقه اعزام گشت. به گزارش خبرنگار وب دا میبد دومین بیمارستان  صحرایی جهت ارائه خدمت به مردم محروم منطقه  به مدت 4 روز از اول لغایت چهارم مهر ماه  در محمد آباد یزد واقع در جاده قدیم بافق به ارائه خدمات می‌پردازد .لازم به ذکر است در این بیمارستان کلیه خدمات تشخیصی و درمانی به صورت رایگان ارائه می‌شود.


برچسب‌ها: بیمارستان صحرایی

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه بیستم شهریور 1393

 

به گزارش وب دا به نقل از دکتر سیدکاظم کاظمینی دبیر طرح تحول نظام سلامت در یزد : طبق رتبه بندی انجام شده توسط گروه ارزیاب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مراکز درمانی یزد ، بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد با کسب 84 امتیاز رتبه اول، بیمارستان شهیدبهشتی تفت با کسب امیتاز 80  رتبه دوم و بیمارستان ضیائی اردکان با کسب رتبه 79 رتبه سوم را در طرح تحول  نظام سلامت کسب کرده اند.

 


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, طرح تحول نظام سلامت

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به همت شورای فرهنگی بیمارستان و بسیج جامعه پزشکی میبد همایش خانوادگی سبک زندگی اسلامی ویژه پرسنل بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد برگزار شد. به گزارش  وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان در این همایش حجت الاسلام دهقانی به عنوان سخنران به بیان معایب و مضرات  در دسترس بودن ماهواره بر بنیاد  خانواده پرداخت.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور کارشناسان ارزیاب وزارت و دانشگاه از روند اجرای برنامه ارتقاء هتلینگ بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد بازدید به عمل آمد. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان میبد در ابتدای این بازدید تیم ارزیاب با حضور در اتاق سرپرستی بیمارستان گزارشی از روند اجرا و درصد پیشرفت ارتقاء هتلینگ بیمارستان میبد دریافت کردند و سپس با حضور در بخش های بستری بیمارستان از نزدیک در جریان پیشرفت امور قرار گرفتند.


برچسب‌ها: بیمارستان میبد, ارتقائ هتلینگ

ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد ناظران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روند اجرايي طرح تحول نظام سلامت در بيمارستان میبد بازديد نمودند.

در این بازدید روند  اجرای برنامه های کاهش میزان پرداخت بیماران ، برنامه ماندگاری و مقیم پزشکان و برنامه هتلینگ در بیمارستان بررسی شد و از بخش هاي درماني،داروخانه، تجهيزات پزشكي و درآمد توسط ناظران بازدید به عمل آمد.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393

با حضور اعضاء چارت طرح تحول نظام سلامت و جمعی از مسئولین بخش های مختلف بیمارستان جلسه طرح تحول نظام سلامت با ریاست و مدیریت بیمارستان تشکیل شد. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در ابتدای این جلسه دکتر آقائی ریاست بیمارستان به بیان گزارشی از جلسه مشترکی که با حضور روئسا و معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در اوایل هفته در تهران تشکیل شد پرداخت. دکتر آقائی با بیان تاکید بر عزم دولت  جهت اجرایی نمودن تمامی گام های طرح تحول نظام سلامت و لزوم ادامه این روند به بیانات مقامات کشوری در همایش اخیر اشاره داشت. در ادامه این جلسه اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خود جهت هر چه بهتر اجرایی شدن گام های طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان میبد پرداختند.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393

به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد همایش علمی، آموزشی دیابت در سالن اجتماعات بیمارستان امام جعفر صادق(ع) برگزار شد. در این همایش علمی که در دو گروه  مردمی و تخصصی ویژه پرسنل بهداشتی و درمانی شهرستان تشکیل شد حضار با شیوه های درمانی مدرن و نقش آموزش در پیشگیری و کنترل دیابت آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار وب دا میبد در ابتدای این همایش دکتر نبی سرپرست شبکه بهداشت و درمان میبد ضمن خوشامد گویی به شرکت کنندگان بر لزوم آموزش و توانمند سازی مردم و تغییر در شیوه زندگی مطالبی بیان نمود.

از دیگر سخنرانان این همایش خانم دکتر مرادی و آقای رمضانی بودند که  در سخنان خود  با اشاره به انواع دیابت و آمار دیابتی ها در خصوص عوامل زمینه ساز آن و لزوم اصلاح شیوه زندگی مردم به ویژه در بحث تغذیه و ورزش مطالبی عنوان کرند.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با اجرای برنامه ترویج زایمان طبیعی در راستای طرح تحول نظام سلامت ارائه خدمت زایمان بدون درد از  15 تیر ماه به مادران باردار ارائه می شود.

خانم فائزه اسلامی مادر 18 ساله در گفتگو با خبرنگار وب دا میبد با بیان اینکه این اولین بارداری وی بوده و به علت درد زایمان در ساعات پایانی شب به بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد مراجعه می کند گفت : از ابتدا قصد زایمان طبیعی را داشته ام و خود را جهت تحمل درد آن از لحاظ روحی آماده کرده بودم که پس از مراجعه به بیمارستان با شیوه بدون درد آن آشنا شدم . وی با بیان اینکه پس از سه ساعت مراجعه به بیمارستان زایمان طبیعی بدون درد را با موفقیت انجام داده از این شیوه ابراز رضایت نمود.

به گزارش خبرنگار وب دا میبد دکتر سجادنیا متخصص زنان و زایمان با بیان اینکه درد زایمان مهمترین علت تمایل افراد به زایمان به روش سزارین می باشد که با راه اندازی بخش زایمان بدون درد در بیمارستان میبد می توان از آمار سزارین کاست. وی از مهمترین مزاياي زایمان بدون درد را اینگونه برشمرد: در صورت انجام صحیح این تکنیک درد مهار می شود، اما قدرت عضلانی باقی می ماند و مادر می تواند در روند زایمان شرکت کند. همچنین توانایی حرکت دادن پاها و خروج بیمار از بسترتا حد زیادی در او حفظ می شود و از طرفی در مقایسه با سایر روشها  احتمال ورود داروهای مصرفی به بدن جنین و بروز عوارض ناشی از آن ها در این روش بسیار کمتر است.

زایمان طبیعی علاوه بر کمک به تنفس طبیعی و افزایش بهره هوشی در سلامت روانی نوزاد نیز کمک شایانی داشته، در کاهش مرگ و میر نوزادان تاثیر قابل توجهی دارد و در مقایسه با سزارین عوارض مادری و جنینی از جمله خونریزی پس از زایمان، چسبندگی داخل شکمی و خطر چسبندگی جفت در زایمانهای بعدی کمتر می باشد و بی شک با اجرای طرح زایمان بدون درد می توان امیدوار بود گامی موثر در ترویج زایمانی ایمن و بی درد برای مادران باشد.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

فرماندار میبد : طرح تحول سلامت یک تحول بنیادی در حوزه سلامت است خوشحالیم که رضایت نسبی مردم را جلب نموده ایم

مهندس فلاح فرماندار میبد صبح امروز با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد از روند اجرای طرح تحول سلامت بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد بازدید از بخش های مختلف بیمارستان ، گفتگو با بیماران و کادر درمانی و بررسی میزان رضایت مراجعان به بیمارستان از جمله برنامه های فرماندار میبد در این بازدید بود

دکتر جلال نبی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان ، دکتر ناصر آقایی سرپرست بیمارستان و صفر علی دهقانی مدیر بیمارستان به سئوالات فرماندار شهرستان ذر رابطه با روند اجرای طرح تحول سلامت پاسخ گفتند.

در ادامه این بازدید فرماندار شهرستان میبد در جمع مسئولین بخش های مختلف بیمارستان حاضر شد . و در سخنان کوتاهی ضمن قدردانی از مجموعه کارکنان بیمارستان گفت : طرح تحول سلامت یکی از بزرگترین طرحهایی است که در حوزه درمان اجرایی شده و بحمد الله رضایت مردم را نیز فراهم نموده است .این طرح یک تحول بنیادی در حوزه سلامت است و بسیار خوشحالیم که در شهرستان میبد نیز با شتاب و موفقیت در حال اجرا است . فرماندار میبد با اشاره به رتبه نمونه بیمارستان میبد در طرح تحول اشاره کرد و گفت بر اساس گزارش مدیریت بیمارستان، شهرستان میبد در ماه گذشته بعنوان بیمارستان نمونه در اجرای طرح تحول شناخته شده که بدون شک زحمات تک تک کارکنان خدوم باعث این موفقیت شده است

دهقانی مدیر بیمارستان نیز در گزارشی در 7 محور فعالیتهای صورت گرفته در قالب طرح تحول سلامت در بیمارستان میبد را برشمرد . ارتقاء ویزیت ، ماندگاری پزشک ، پزشک مقیم ، کاهش پرداخت بیماران ، ارتقاء هتلینگ ، رایگان شدن زایمان طبیعی و بیماران بی بضاعت 7 محور اصلی  مورد اشاره مدیر بیمارستان بود

دهقانی افزود : از آغاز اجرای طرح ، جلسات کمیته طرح تحول سلامت بصورت مستمر برگزار و کیفیت بخشی به درمان و افزایش رضایت مراجعان در دستور کار بوده که بحمد الله موفقیت چشمگیری نیز داشته ایم و در خرداد و تیرماه نیز بعنوان بیمارستان نمونه در اجرای طرح تحول شناخته شده ایم

دکتر جلال نبی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان میبد نیز گفت: حضور پزشک متخصص در بیمارستان در خارج از ساعت اداری موجب نوعی آرامش برای بیماران گردیده است وی تامین دارو و اقلام پزشکی مورد نیاز بیماران توسط بیمارستان را نیز از نکات حائز اهمیت این طرح دانست که موجب افزایش رضایتمندی بیماران گردیده است

اضافه می نماید فرماندار میبد از چند پروژه ساختمانی در حال احداث در بیمارستان نیز بازدید کرد 


برچسب‌ها: بیمارستان امام جعفرصادق, ع, دکتر نبی

ارسال توسط مدیر وبلاگ

تیم ارزیاب طرح تحول نظام سلامت دانشگاه به سرپرستی دکتر وفائی نسب معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و دکتر دهقان معاون درمان  و به همراه دیگر کارشناسان مربوطه با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد از نزدیک در جریان روند اجرای طرح تحول نظام سلامت قرار گرفتند.

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان در این بازدید تیم ارزیاب با حضور در اکثر بخش های بیمارستان از روند اجرای گام های طرح تحول نظام سلامت به ویژه ارتقاء هتلینگ بیمارستان، کاهش پرداختی و ارتقاء کیفیت ویزیت قرار گرفتند.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور دکتر نبی سرپرست شبکه بهداشت و درمان میبد و آقای فاضل به عنوان تیم ارزیاب اجرای طرح تحول نظام سلامت ، از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد بازدید کردند. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان در ابتدای این بازدید تیم ارزیاب با حضور در واحد ترخیص از روند محاسبه کاهش پرداختی بیماران بستری و آمار زایمان در  راستای ترویج زایمان طبیعی گزارشی دریافت کردند.

در ادامه این بازدید تیم ارزیاب با حضور در محل اتاق سرپرستی با حضور دکتر آقائی ریاست و آقای دهقانی مدیر بیمارستان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص روند اجرای طرح پرداختند.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

در راستای اجرای برنامه ترویج زایمان طبیعی از گام های طرح تحول نظام سلامت بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد همراه با دیگر بیمارستان های دولتی استان ارائه دهنده خدمت زایمان بی درد از تاریخ پانزدهم تیر ماه سال جاری می باشد.

زایمان یک پدیده فیزیولوژیک است که خداوند شرایط آن را در انسان همانند سایر پستانداران محقق ساخته است تا بدون مداخله به صورت طبیعی پایان پذیرد. واکنش مادران نسبت به درد زایمان متفاوت بوده و تحت تاثیر عواملی چون فرهنگ، احساس ترس و نگرانی، تجربه زایمان قبلی، میزان آمادگی برای بارداری و حمایت همسر می باشد و به همین دلیل روش های زایمان بی درد  داروئی و غیر داروئی گامی است موثر  در ترویج زایمان طبیعی. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد اولین زایمان بی درد جهت مادری 18 ساله که اولین باردای وی بود و به صورت رایگان در این بیمارستان صورت پذیرفت.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

در اولین جمعه از ماه مبارک رمضان دکتر ناصر آقائی ریاست بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان میبد گزارشی از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت ارائه داد.

به گزارش خبرنگار وب دا میبد دکتر آقائی ریاست بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد ضمن عرض تبریک ایام پر فیض رمضان به نمازگزاران  بیان داشت که در راستای اجرای سیاست های دولت خدمت گذار و همچنین ابلاغ سیاست های کلی سلامت و تاکید مقام معظم رهبری بر اینکه، کاری بکنیم تا بیمار جز دغدغه بیماری رنج دیگری نداشته باشد  الگویی را فرا روی مسئولان بهداشت و سلامت کشور قرار داد که این الگو می تواند منجر به اقدامی بنیادین در عرصه بهداشت و سلامت کشور شود و در آینده دستاوردهای بزرگی را به همراه داشته باشد . دکتر آقائی با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت به پشتوانه کار کارشناسی دراز مدت و دقیق سرلوحه فعالیت ها و برنامه های وزارت بهداشت قرار گرفته است از اجرای تمامی 8 بسته خدمتی آن  در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) شهرستان میبد همگام با دیگر بیمارستان های دولتی خبر داد.

کاهش میزان پرداختی بیماران بستری در بیمارستان ها، حمایت از ماندگاری پزشکان در مناطق محروم، حضور پزشکان متخصص مقیم در بیمارستان ها، ارتقای کیفیت خدمات ویزیت و هتلینگ در بیمارستان ها، حفاظت مالی از بیماران صعب العلاج ، خاص و نیازمند و ترویج زایمان طبیعی  از  جمله بسته های خدمتی است که از 15 اردیبهشت ماه در تمامی بیمارستان های دولتی سطح کشور  اجرا شده است .

لازم به ذکر است جهت آشنایی بیشتر مردم با طرح تحول نظام سلامت بروشورهای تهیه شده توسط کمیته اجرایی برنامه تحول نظام سلامت بین نمازگزاران توزیع شد.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور اعضا ، کمیته اجرای طرح تحول نظام سلامت در محل اتاق سرپرستی بیمارستان تشکیل شد.در ابتدای جلسه دکتر آقایی ریاست بیمارستان با بیان اهداف و الزامات اجرای طرح از تقسیم کار صورت گرفته بین اعضاء جهت جلوگیری از سردرگمی و در نهایت ارائه آمار دقیق به وزارت بهداشت تقدیر و از مسئولین مربوطه خواست تا به صورت ویژه پیگری امور را انجام دهند.

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق(ع) در ادامه جلسه آقای دهقانی مدیریت بیمارستان با تبریک ایام پر فیض ماه مبارک رمضان به ارائه گزارشی از روند اجرای طرح در بیمارستان پرداخت و خواستار تشکیل منظم کمیته های طرح بر اساس دستور العمل مربوطه شد.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

پس از اجرا شدن طرح تحول نظام سلامت و در گامی دیگر جهت ارتقاء کیفی بیمارستان برنامه ارتقاء هتلینگ در دستور کار قرار گرفته است که در همین راستا تیم ارزیابی هتلینگ وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد بازدید کرد. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام  جعفر صادق (ع) در طی این بازدید که چند ساعت طول کشید تیم کارشناسی از تمامی بخش های بیمارستان بازدید و از نزدیک درجریان روند اجرای طرح تحول نظام سلامت و ارائه خدمات و همچنین وضعیت تجهیزات و ساختمانی قرار گرفتند . در پایان این بازدید در جلسه مشترک تیم مزبور با مسئولین بیمارستان گزارشی از وضعیت موجود این مرکز ارائه و راهکارهایی جهت ارتقاء هتلینگ بیمارستان ارائه کردند . دکتر آدابی به عنوان مسئول تیم ارزیابی و نماینده وزارت نیز با اشاره به خواست دولت جهت اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت از مسئولین بیمارستان خواست تا نظر به اعتباری که از سوی دولت در اختیار وزارت بهداشت قرار گرفته نسبت به جذب اعتبار و آغاز تغییرات اساسی در وضعیت ساختمانی و تجهیزات گام بردارند.

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : پنجشنبه بیست و نهم خرداد 1393

انجام موفقیت آمیز عمل جراحی نهان بیضگی (لاپاروسکوپی) برای اولین بار در سطح استان یزد در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد صورت گرفت. به گزارش خبرنگار وب دا میبد پس از تجهیز اتاق عمل اورولوژی بیمارستان توسط خیرین شهرستان میبد تیم جراحی اورولوژی موفق شدند تا عمل جراحی نهان بیضگی به روش لاپاروسکوپی را بر روی بیمار 3  ساله با موفقیت انجام دهند .قابل ذکر است که این نوع عمل پیش از این در بیمارستان های استان به صورت باز انجام می پذیرفت که پس از این امکان انجام آن به صورت بسته در بیمارستان میبد فراهم گردیده است .

از ویژگی های این نوع عمل می توان به درد کمتر  پس از جراحی،ترخیص زودتر بیمار و زیبایی بیشتر به دلیل نبود برش جراحی اشاره کرد . لازم به ذکر است در صورت تامین تجهیزات لازم توسط خیرین امکان انجام جراحی های بیشتر فراهم خواهد شد.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با صدور مجوز معاینات سلامت شغلی از سوی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد مرکز تخصصی طب کار در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد راه اندازی شد .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان میبد دکتر سید جلیل میر محمدی متخصص طب کار با بیان اینکه کلینیک تخصصی طب کار از خرداد ماه ارائه دهنده  خدمت به همشهریان عزیز است گفت در این کلینیک انجام معاینات بدو استخدام و دوره ای جهت پرسنل کارخانجات  و موسسات دولتی و خصوصی با تعرفه دولتی صورت میگیرد .

لازم به ذکر است ارائه خدمات در این کلینیک در روزهای زوج هفته از ساعت 8 صبح در محل درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد  صورت می گیرد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در بازدید سرزده از بیمارستان میبد :

وضعیت ارائه خدمات و تجهیزات بیمارستان میبد از اغلب شهرستانهای استان اصفهان بهتر است

دکتر اصغری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در راستای نظلرت بر اجرای برنامه تحول نظام سلامت بدون اعلام قبلی از بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان میبد بمنظور پایش و ارزیابی وضعیت اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان میبد دکتر اصغری رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان بصورت سرزده از بخش های مختلف بیمارستان امام جعفر صادق (ع) بازدید کرد وی همچنین پرونده های تعدادی از بیماران بستری شده بر اساس طرح تحول نظام سلامت را بررسی نمود دکتر جلال نبی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان و دکتر ناصر آقایی رئیس بیمارستان نیز گزارشی از وضعیت اجرای طرح در شهرستان را بیان نمودند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایان بازدید خود گفت : بیمارستان میبد بطور میانگین از اغلب بیمارستانهای شهرستانهای استان اصفهان وضعیت بهتری دارد وی تاکید کرد در بررسی بعمل آمده مشخص گردید در برنامه تحول سلامت سرویس خوبی به شهروندان میبدی داده شده و بحمد الله وضعیت هتلینگ و امکانات بیمارستان میبد از متوسط خیلی از شهرستانها بهتر بوده است

دکتر اصغری با بیان اینکه ما در اکثر شهرستانهای استان اصفهان نصف امکانات و توانایی های بیمارستان میبد را نداریم گفت که برای من خیلی خوشحال کننده بود که این سطح از خدمات در شهرستان میبد به مردم ارائه می شود وی یادآور شد که این حجم تجهیزات نشانگر این است که مدیران شهرستان بخوبی از توانمندیهای خیرین استفاده کرده اند

اضافه می نماید استان اصفهان ، چهار محال بختیاری و یزد در قطب یک کشوری ستاد اجرایی برنامه تحول سلامت قرار دارند

 تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

 


برچسب‌ها: دکتر نبی, دکتر آقایی, طرح تحول تظام سلامت

ادامه مطلب...
ارسال توسط مدیر وبلاگ

در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت تفاهم نامه بین متقابل میان بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با هفت بیمارستان دولتی دیگر  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی  شهید صدوقی یزد منعقد شد .

آقای دهقانی مدیر بیمارستان در گفتگو با خبرنگار وب دا میبد با بیان اینکه موضوع تفاهم نامه انجام اقدامات تشخیصی و درمانی اعم از کلینیکی و بالینی برای بیماران اعزامی از بیمارستان مورد تفاهم براساس درخواست پزشک معالج است گفت  بر اساس این تفاهم بیمارستان پذیرنده بیمار پس از ارائه خدمات تشخیصی و درمانی ، لیستی از اقدامات انجام شده برای بیماران اعزامی از بیمارستان مبدا را باانضمام درخواستهای واصله در پایان هر ماه و براساس تعرفه های مصوب بخش دولتی تنظیم و در قالب فاکتور به بیمارستان مبدا ارائه می نماید .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)
 
تاريخ : دوشنبه پنجم خرداد 1393

کمیته اجرایی طرح تحول نظام سلامت با حضور اعضاء در محل اتاق سرپرستی بیمارستان تشکیل شد . در ابتدای جلسه دکتر آقائی ریاست بیمارستان با بیان اهمیت اجرایی نمودن برنامه تحول نظام سلامت از جانب مقام معظم رهبری و هیئت دولت بیان داشت تمام تلاش و همت مسئولین در جهت جلب رضایت  مردم در قالب ارتقاء سطح خدمات و کاهش پرداختی می باشد که نیازمند پشتکار تمام افراد دخیل در این امر است .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد در این جلسه نحوه تخصیص اعتبارات جهت ارتقاء هتلینگ بیمارستان مورد بحث قرار گرفت . آقای دهقانی مدیریت بیمارستان نیز با بیان لزوم شناخت اولویت های بیمارستان جهت  هزینه کرد اعتبارات تخصیصی از مسئولین امر خواست تا با نهایت دقت امور به صورت کارشناسی شده صورت پذیرد تا در آینده نزدیک شاهد نتایج آن باشیم.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

دکتر ناصر آقائی ریاست بیمارستان میبد با بیان اجرای طرح ماندگاری پزشک  در بیمارستان میبد ، گفت در این طرح درمانگاه تخصصی بیمارستان در نوبت   بعد از ظهر فعال شده و پزشکان متخصص در ساعات 17 الی 21 به ارائه خدمت به همشهریان محترم خواهند پرداخت .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد از دیگر موارد اجرایی این طرح حضور پزشک از ساعت 14 تا 8 صبح روز بعد به عنوان  پزشک مقیم  می باشد که  به ارائه مشاوره بیماران و ویزیت در بخش های بستری و اورژانس خواهد پرداخت.ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور ریاست و مدیریت بیمارستان میبد و آقای زاهد معاون اسناد پزشکی اداره کل بیمه سلامت استان یزد روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در ادامه جلسه موارد مربوط به اجرای ارتقاء شرایط و محوریت همکاری مناسب کارشناس ناظر مقیم بیمه سلامت  و بیمارستان مطرح و راهکار های آن ارائه گردید .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

آقای صفر علی دهقانی مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با ارائه آمار ترخیص هزار نفر از ابتدای اجرای برنامه تحول نظام سلامت تا  تاریخ 28 اردیبهشت ماه که در راستای طرح هدفمندی یارانه ها از سوی دولت اجرایی شده بیان داشت با شناسایی مشکلات و موانع موجود بتوانیم به اهداف طرح از قبیل کاهش پرداخت مردم ، ترویج زایمان طبیعی و ارتقاء هتلینگ بیمارستان میبد برسیم .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد مدیریت بیمارستان در پایان از همشهریان محترم خواست تا با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود از طریق پل های ارتباطی از قبیل سامانه پیام کوتاه 3000838183 این مرکز را در جهت رسیدن به جایگاه واقعی خود که در شان مراجعین محترم است یاری رسانند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

 

 

 

خانم کارگر کارشناس تجهیزات پزشکی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار وب دا میبد با بیان اینکه تا پیش از اجرا شدن برنامه تحول نظام سلامت بیماران می بایست جهت عمل جراحی آب مروارید چشم با پرداخت مبلغی در حدود 250 تا 500 هزار  تومان  برای خرید لنز و کارتریج مربوطه خارج از بیمارستان اقدام می نمودند که حداکثر مبلغ 146 هزار تومان آن در تعهد شرکت های بیمه بود . ولی اکنون  با اجرا شدن طرح فوق  مرغوبترین لنز موجود با قیمتی بالغ بر 230 هزار تومان توسط خود بیمارستان تهیه می گردد . که بیمار فقط مبلغ 23 هزار تومان آن را پرداخت می کند .

 کارگر با بیان اینکه در هفته ابتدایی اجرای طرح تعداد 8 عمل جراحی آب مروارید چشم توسط دکتر سلیمانی زاد فوق تخصص چشم در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد صورت گرفته ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن تمام گامهای برنامه تحول نظام سلامت از سوی دولت موجبات کاهش پرداختی مردم و افزایش رضایت مندی آنان فراهم گردد .

 ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

به اطلاع همشهریان محترم می رساند در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت و با هدف افزایش رضایتمندی ، ارائه خدمات با کیفیت مناسب و کاهش هزینه های بیماران و اهمیت پاسخگویی و پیگیری مشکلات و پرسش های در خصوص طرح مزبور  می توانید از طریق ذیل اقدام نمایید :

سامانه پیام کوتاه 20001590 جهت دریافت نظرات ، سوالات و شکایات مردمی

پایگاه اینترنتی tahavol.behdasht.gov.ir  و سامانه تلفنی 1590 جهت اطلاع رسانی، معرفی برنامه ها و دریافت نظرات و سوالات مردمیارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

 

در راستای اجرایی شدن برنامه تحول نظام سلامت از 15 اردیبهشت ماه در بیمارستان میبد تیم ارزیابی و بازرسی برنامه فوق به سرپرستی دکتر یارمند از روند اجرایی آن در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد بازدید نمودند .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان میبد در ابتدای این بازدید تیم مذکور از بخش های اورژانس، پذیرش و داروخانه بیمارستان بازدید نموده و از نزدیک در جریان روند اجرای طرح و مشکلات آن قرار گرفتند . در پایان این بازدید تیم مذکور با حضور در دفتر سرپرستی بیمارستان ضمن اعلام رضایت خود از نحوه اطلاع رسانی به مراجعین و آشنایی کامل پرسنل از طرح فوق در خصوص رفع ایرادات سیستم his و رفع ابهام در خصوص نحوه ارسال نمونه آزمایش به آزمایشگاه های خصوصی و تهیه وسایل اتاق عمل و بخش های بستری راهکارهایی ارائه نمودند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور متخصصین شاغل در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد و اعضا کمیته اجرای طرح نوین سلامت بیمارستان جلسه آشنایی با نحوه اجرای برنامه نظام سلامت در محل اتاق جلسات برگزار گردید .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان میبد در ابتدای این جلسه دکتر آقائی ریاست بیمارستان به بیان سیاست جدید دولت مبنی بر تامین مناسب سلامت و رفاه مردم با اجرایی شدن طرح فوق و اهمیت آن پرداخت و با بیان کاهش میزان پرداختی مردم به 10 درصد و انجام زایمان طبیعی رایگان از 15 اردیبهشت ماه در بیمارستان میبد از تمامی پزشکان خواست تا با همت و تلاش مضاعف خود موجبات افزایش رضایت مندی مراجعین را فراهم آورند . در ادامه این جلسه حاضرین ضمن بیان سوالات و ابهامات خود از نحوه اجرای طرح پاسخ خود را دریافتند .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

با حضور دکتر ناصر آقایی ریاست بیمارستان اولین ترخیص بیمار بر اساس دستور العمل نظام تحول سلامت صورت گرفت . هدف این طرح ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در مراکز دولتی است که با اجرا شدن دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص اجرای این طرح تا حد زیادی تمام نیازهای درمانی بیماران در مراکز دولتی برطرف می شود و نیاز به مراکز خصوصی و پرداخت هزینه های درمانی بیشتر برای بیماران کاهش می یابد.

 به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت هزینه های پرداختی بیماران نیاز به بستری به 10 درصد و برای بیماران سرپایی تا 30 درصد کاهش می یابد. اين پوشش90درصدي، شامل همه هزينه‌هاي بستري تخت و معاينات و خدمات داخلي و جراحي، داروها، تجهيزات و اقدامات تشخيصي شامل عكسبرداري‌ها و آزمايش و همچنین رایگان شدن زایمان طبیعی در بیمارستان خواهد بود .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

صبح امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران بیمارستانهای استان یزد ،مسئولین ادارات شهرستان میبد و کارکنان بیمارستان امام جعفرصادق (ع) از زحمات آقای محسن فاضل یزدی مدیر سابق این بیمارستان قدردانی وآقای صفر علی دهقانی بعنوان مدیر جدید این بیمارستان معرفی گردید.به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان میبد این مراسم که با استقبال کارکنان رو به رو شده بود دکتر آقایی رئیس بیمارستان در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات آقای فاضل در زمان تصدی مدیریت بیمارستان از ایشان دعوت کرد تا همکاری خود را با بیمارستان ادامه دهند

 .دکتر جلال نبی سرپرست شبکه بهداشت ودرمان میبد سخنران بعدی این مراسم بود که در سخنان خود آقای فاضل را مدیری توانا و دلسوز دانسته و گفت ایشان در دوره مدیریت خود کارنامه درخشانی دارند و امیدواریم بتوانیم در آینده هم از تجربیات ایشان استفاده کنیم . دکتر نبی همچنین اظهارا میدواری کرد تا آقای دهقانی نیز با نیروی جوانی که دارند بتوانند بیمارستان را با موفقیت اداره کنند

دکترجمال انتظاری سرپرست سابق شبکه بهداشت ودرمان میبد ومدیر فعلی بیمارستان افشار  دیگر سخنران این مراسم بود که اظهار داشت: پرسنل بخش درمان می دانند که بیشتر کارهای پشتیبانی در بیمارستانها بر عهده مدیران است شما 12 سال پیش این بیمارستان را با الان مقایسه کنید که در چه نقطه ای قرار داشته و الان در کجاست ؟بیمارستان میبد الان یکی از برترین بیمارستانهای استان است

دکتر دهقان رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان یزد و دکتر قوه سرپرست سابق شبکه بهداشت ودرمان میبد و دکتر ملانوری مدیر بیمارستان شهید صدوقی یزد نیز هر کدام در سخنان کوتاهی از خدمات آقای فاضل قدردانی و به خصوصیات بارز مدیریتی آقای فاضل اشاره کردند

آقای صفر علی دهقانی مدیر جدید بیمارستان نیز در سخنان کوتاهی اظهار امیدواری کرد تا بتواند همانند آقای فاضل منشاء خیر و پیشرفت بیمارستان باشد .

در پایان این مراسم هدایای پرسنل و واحدهای مختلف بیمارستان به آقای فاضل اهداء گردید .

حاشیه نگاری مراسم :

تشویق های مکرر آقای فاضل توسط حضار از جمله نکات بارز مراسم بود

خیرین عرصه سلامت حضور چشمگیری در این مراسم داشتند

محسن زاده مدیر بیمارستان مهریز،زارع زاده مدیر بیمارستان فرخی ،شاکر مدیر بیمارستان اردکان، ملانوری مدیر بیمارستان شهید صدوقی و انتظاری مدیر بیمارستان افشار از جمله مدیران بیمارستانهای استان بودند که در این مراسم شرکت داشتند

در این مراسم همچنین از زحمات رابط خیرین بیمارستان آقای محمد کاظم وهابی که اخیرا بازنشست شده است قدردانی شد

هدایای زیادی از سوی کارکنان و حاضران به مدیر سابق بیمارستان اهداء شد از جمله چند نفر از خیرین عرصه سلامت به آقای فاضل هدیه دادند

مدیران و مسئولین حاضر بهمراه مسئولین قدیم در پایان مراسم عکس یادگاری گرفتند

دریافت تصاویر بیشتر در ادامه مطلب


برچسب‌ها: دکتر نبی, بیمارستان امام جعفر صادق, ع, فاضل

ادامه مطلب...
ارسال توسط مدیر وبلاگ
 
تاريخ : چهارشنبه بیستم فروردین 1393

در طی مصاحبه ای با آقای فاضل مدیریت بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد ایشان گزارشی از  پیشرفت پروژه های خیری در حال ساخت  شادروان حاج میرزا محمد تقی میهن دوست ارائه کردند .

به گزارش وب دا به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد، آقای فاضل ضمن قدردانی از زحمات مرحوم میهن دوست وتشکر از وراث  آن عزیزکه ادامه دهنده راه پدر هستند بیان کردند که از نشانه های بارز مرحوم حضورشان  در محل احداث پروژه های خیری به طور روزانه و پیگیری امور توسط ایشان بود. مرحوم  میهن دوست در دوران حیات خود کمک های بی دریغی را در جهت احداث ساختمان بخش های ارتوپدی ، جراحی مغز واعصاب وبخش آموزشی (شامل  پاويون، كتابخانه، سالن مطالعه و كامپيوتر ) با زیر بنای 5400 متر مربع و در سه طبقه در قالب طرح توسعه ی بیمارستان امام جعفر صادق (ع) میبد مبذول نمودند .

محسن فاضل با بیان اینکه این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 10/900/000/000 ریال در زمان حیات ایشان و پیشرفت فیزیکی35% همراه بود که از زمان فوت آن مرحوم بدون توقف کار احداث پروژه توسط وراث ایشان ادامه یافته که تاکنون مبلغ1/500/000/000ریال هزینه کرده اند ،و با توجه به برآورد مهندسین بیمارستان و دفتر فنی دانشگاه جهت اتمام عملیات عمرانی پروژه ها ی مذکور مبلغ 18/100/000/000ریال دیگر هزینه در بر دارد که  وراث پرداخت آن را متقبل شده اند.که از لطف وعنایت ایشان سپاس گزاریم.  

مدیر بیمارستان امام جعفر صادق (ع) در پایان عنوان کرد: بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد با بهره گیری از ظرفیت خیرین سبز اندیش این دیار و استفاده از حمایت های بی شائبه مسئولین دانشگاه و شهرستان در پی بهره برداری از پروژه های ساختمانی در حال ساخت و تجهیز و مُدرنیزه کردن امکانات و تجهیزات پزشکی در راستای دست یابی به اهداف عالی خود می باشد .ارسال توسط بیمارستان امام صادق (ع)

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان